Šoubiznis

Majeský o obvineniach z nevery: Stojím si za svojou rodinou!

4.10. 2019 14:00
Marek Majeský v seriáli Milenky
Marek Majeský v seriáli Milenky
Zdroj: Archív NMH
Šoubiznis

Majeský o obvineniach z nevery: Stojím si za svojou rodinou!

4.10. 2019 14:00
Marek Majeský v seriáli Milenky
Marek Majeský v seriáli Milenky
Zdroj: Archív NMH

Herec Marek Majeský (47) pocítil nepríjemné taktiky bulváru iba nedávno. Situáciu vnímal obzvlášť citlivo vzhľadom na to, že sa dotýkala jeho najbližších.

Napriek tomu, že s manželkou žije usporiadaný rodinný život, toto leto slovenského herca v Karlových Varoch médiá spájali s mladou herečkou Annou Kadeřávkovou. Ako vznikla táto fáma?

„Pôvodne to vzniklo v českom bulvári, neskôr tú tému prebrali a nezmyselne prifarbili aj naše médiá. Nechce sa mi to znovu rozoberať, myslím, že na sociálnych sieťach som pod svojím menom v statusoch uverejnil dostatočne jasný a vyčerpávajúci názor na celé klamstvo. Azda len pre pochopenie poznamenám, že ma najviac nahnevalo, ako sa to dotklo mojich detí a mojej manželky. Preto som sa tomu klamstvu rozhodol postaviť a verejne zareagovať.

K bulvárnym bludom a fámam, ktoré sa týkajú mojej osoby, som v podstate ľahostajný a väčšinou nad tým len mávnem rukou a neriešim to. V tomto prípade sa to však nedalo, pretože sa to týkalo mojich najbližších. V konečnom dôsledku nešlo o reakciu na bulvár, ale o verejné vyznanie pre moju rodinu, že pri nich stojím.

Ďalšia vec je, že aj keď akémukoľvek človeku celú vec vysvetlíte a on uzná, že ide o hlúposť, ktorej v podstate vôbec neverí, aj tak stačí malá podprahová otázka, ktorá mu zostane v hlave: „Ale čo ak na tom predsa len niečo je?“ Ak by ste mi teraz položili absurdnú otázku, či je pravda, čo sa hovorí, že mám vraj na pravej nohe šesť prstov a na ľavej zase štyri, a následne ju zverejnili, už by vôbec nebola podstatná moja odpoveď, hoci by som to so smiechom vyvracal. U ľudí by ste tým zasiali semienko pochybností a začali by sa pýtať: „Ale aj tak, prečo sa ho na to pýtala?“

Paradoxne som pred vyše rokom opisoval v jednom denníku modelovú situáciu, ktorá sa teraz vo Varoch v prenesenom význame stala aj mne. Stál by som na zastávke a prišla by ku mne krásna slečna. Opýtala by sa, koľko je hodín. Ja by som sa pozrel na hodinky, odpovedal jej a ona by odišla. Tým by sa to skončilo, no na druhý deň by vyšli v novinách fotky tejto situácie s titulkom o tom, že som si s nejakou mladou dievčinou dohadoval rande. A už by sa to začalo.

Ako to vyriešiť? Mal by som to komentovať? Vysvetľovať? Dokazovať svoju nevinu? Všetci by automaticky povedali, že trafená hus zagágala alebo bez vetra sa ani lístok nepohne... Stačí podsunúť človeku do hlavy naoko nenápadnú myšlienku a narastie do obludných rozmerov.“

Vďaka čomu rodina nepríjemnú situáciu prekonala?

Majeský o obvineniach z nevery: Stojím si za svojou rodinou!
Zdroj: Život
Poslať emailom
Ilustračná snímka

Bývanie budúcnosti? Podobnosť týchto stavieb s logami známych spoločností nie je náhodná

Populárne články
Mária Kráľovičová

Herečka MÁRIA KRÁĽOVIČOVÁ prezradila, ktorí herci jej kľačali pri nohách: Srdce dala inému

Petra Vajdová

Talentovanej herečke svitá na lepšie časy: Prevzala predstavenie po Monike Potokárovej

Elena Suchá-Sojáková sa celý život venovala tvorbe etikiet a obalov.

Výtvarníčka spod Tatier vystavovala namiesto galérií v obchodoch, venovala sa etiketám a obalom

Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu sa vzdajú svojej úlohy v kráľovskej rodine. Začnú pracovať, aby sa stali finančne nezávislými.

Princ Harry a Meghan sklamali kráľovskú rodinu. Čo je za ich rozhodnutím?

Záchranári nesú telo obete pádu lietadla v Teheráne. Haváriu lietadla ukrajinských aerolínií so 180 ľuďmi na palube, ktoré sa v stredu zrútilo v iránskej metropole Teherán, nikto neprežil.

Pripravení na krízu? Ako môže konflikt v Iráne ovplyvniť životy Slovákov

Ilustračná snímka

Vylučujú metán všetky bylinožravce?

Zobraziť viac
Diskusia

K tomuto článku nie je možné pridávať diskusné príspevky.