Zabávač Ibrahim Maiga (59) je už rok v Afrike. Ani tam však nezabúda na Slovensko a svoje ratolesti naučil už pár výrazov v slovenčine.

Maigda odišiel za svojimi blízkymi ešte na začiatku minulého roka. Dlhé mesiace bol od nich odrezaný kvôli pandémii koronavírusu a do Mali sa nemohol vrátiť. Nakoniec sa mu to podarilo, a tak mal obrovskú radosť, že môže konečne objať svoje milované deti Fatimu a Oumara. V Afrike ho čakala aj jeho manželka Inna. 

Nakoniec vyplávalo na povrch, že Ibi meral cestu do ďalekej krajiny aj kvôli druhej svadbe. Svoje áno povedal atraktívnej Salime, a tak sa môže pochváliť dvomi manželkami. 

Pre Maigu bola vždy rodina na prvom mieste a toho sa drží dodnes. Naplno sa venuje svojim láskam a s deťmi sa poctivo učí. Na svojom profile na instagrame uverejnil video, v ktorom rozpráva aj jeho dcérka Fatima. A dokonca povie pár slovíčok v slovenčine.

"Ahojte, ako sa máte," hovorí Ibi a rozkošná dcéra to po ňom opakuje. Hneď však sama pridá: "Buďte zdraví!" Je teda isté, že Ibi aj v Afrike myslí na Slovensko a rozpráva o našej krajine aj svojim ratolestiam.

FOTKY MAIGOVÝCH DETÍ A DVOCH MANŽELIEK NÁJDETE V GALÉRII..
Diskusia