Madonna opäť plní titulky novín. Po nedávnej smrti jej 66-ročného brata, kedy sa prepieral ich vzájomný vzťah, sa tentoraz šušká o jej novom romániku.

Podľa DailyMail sa 64-ročná kráľovná popu zahľadela do 29-ročného trénera boxu Josha Poppera. Nemenované zdroje v stredu informovali, že Popper trénuje jedno z Madonniných šiestich detí vo svojej telocvični Bredwinners v New Yorku. Niekoľko dní po tom, ako minulý mesiac na odovzdávaní cien Grammy 2023 odhalila svoju "novú tvár", speváčka hitu "Material Girl" zverejnila na Instagrame fotografie so svalnatým mladíkom. Na medzičasom vymazaných záberoch bolo vidieť speváčku, ako sa k nemu túli, pričom sa perami dotýka jeho ramena a rukou stláča jeho vymakaný biceps. Josh sa vtedy na sociálnych sieťach "revanšoval" skupinovým záberom na svojom cvičisku, na ktorom slávnu speváčku objímal. Obaja svoj románik verejne neoznámili a zatiaľ ho nepotvrdili ani nevyvrátili.

Madonna sa pritom len minulý týždeň rozišla so svojím posledným priateľom, 23-ročným skateboardistom a modelom Andrewom Darnellom. Hoci jeden zo zdrojov NY Post uviedol, že popová hviezda "nemá zlomené srdce", priznal, že prišiel "v nevhodnom čase", keďže "prežíva menšiu krízu sebavedomia". Správa o novej láske sa navyše objavila krátko potom, čo v piatok zomrel Madonnin 66-ročný brat Anthony Ciccone. Zdroj pre Page Six uviedol, že speváčka v čase jeho smrti platila účet za jeho pobyt v michiganskom rehabilitačnom centre.

PRISTANE IM TO? FOTO MADONNY S JEJ NOVÝM OBJAVOM NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia