Šoubiznis

Má 4 roky, kráľovskú krv a najväčší vplyv vo svete módy. Stačí jedna fotka a obchody nestíhajú predávať

28.9. 2019 12:10
Šoubiznis

Má 4 roky, kráľovskú krv a najväčší vplyv vo svete módy. Stačí jedna fotka a obchody nestíhajú predávať

28.9. 2019 12:10

Iba klasika

Najväčšiu nákupnú horúčku predsa len za štyri roky jej života spôsobovali šaty, ktoré mala na sebe, pričom štýl sa za celý ten čas nemenil. Malú princeznú obliekajú do klasických out­fitov, nejde o žiadne módne výstrelky typu tylové sukne či tričká s lesklými filtrami, ktoré sú dnes medzi škôlkarmi hitom.

Na jej snímky sa môže pozrieť štyridsiatnička aj sedemdesiatnička a u každej ženy vyvolá nostalgiu, pretože nosila v detstve podobné šaty – modrá alebo ružová farba, kvetinové vzory, biele golieriky, pohodlný strih. K tomu sveter, hoci aj po staršom bratovi Georgeovi, a farebne zladené topánky.

Druhým poznávacím znamením šatníka malej Charlotte je, že ide o kúsky za ľudové ceny. Vedú sa dohady, že takýto štýl obliekania volí kráľovský dvor zámerne, aby motivoval bežných smrteľníkov na kúpu podobných kúskov. Klasický štýl sa síce môže zdať nudný, na druhej strane je inšpirujúci, pretože sa v ňom nájde takmer každý.

Iba 4-ročná princezná je majsterka v mávaní, robí to s patričným šarmom a noblesou.
Iba 4-ročná princezná je majsterka v mávaní, robí to s patričným šarmom a noblesou.
Zdroj: Profimedia

Keď sa do kráľovskej rodiny narodilo tretie dieťa, malého Louisa išiel do nemocnice navštíviť jeho otec William, držiac za ruky svoje dve staršie deti Georgea a Charlotte.

George mal na sebe školskú uniformu, zato Charlotte mávala fotografom, usmievajúc sa do objektívov v modrých šatách, ktoré navrhla dlhoročná priateľka Kate, Alice Avenel, a predávali sa pod značkou Little Alice London za 50 eur.

V podobných šatách sa objavila Charlotte na snímke, ktorú pri príležitosti jej štvrtých narodenín zhotovila jej mama Kate. Svetlomodré kvietkované šaty s golierom, v ktorých pózovala, pochádzali z predajne Trotters, stáli viac ako 70 eur a modré tenisky boli v predaji za 30 eur.

Dopyt po obidvoch kúskoch bol neuveriteľný, za pár dní zmizli všetky zásoby zo skladov, mamičky zháňali pre svoje „princezné“ aj šaty v ružovej verzii.

Tenis a balet

Charolotte však nie je iba módnou ikonou. Z troch súrodencov je to práve ona, ktorá na seba svojimi šarmantnými spôsobmi strháva najviac pozornosti. Kým starší brat George je plachý a prekáža mu prílišná pozornosť, Charlotte je ako ryba vo vode, keď na ňu mieria objektívy.

Súrodenci idú do školy, Charlotte sa na malú chvíľu schovala za chrbát svojej mamy.
Súrodenci idú do školy, Charlotte sa na malú chvíľu schovala za chrbát svojej mamy.
Zdroj: Profimedia

Ostatný raz, keď si s rodičmi vykračovala do školy, sa síce na krátky moment schovala za chrbát svojej mamy, vzápätí však nasadila šibalský úsmev a začala si naprávať vlasy.

Keď mala iba 16 mesiacov, očarila celú Kanadu svojím urodzeným mávaním. V Poľsku a v Nemecku zase ako pravá dáma s radosťou prijímala kytice. Keď krstili jej malého brata, prišla k arcibiskupovi z Canterbury Justinovi Welbymu a úctivo mu podala ruku.

Podľa tvrdení rodičov povahu zdedila viac po kráľovskej rodine, rada lozí po stromoch, s radosťou beháva po lúkach. Vie byť aj tvrdohlavá a s plačom sa hodiť o zem.

Prvú lekciu tenisu dostala, keď mala dva roky. Podobne ako jej prastará mama kráľovná Alžbeta II., aj ona prejavuje veľký záujem o jazdu na koňoch. Navštevuje aj hodiny baletu, s týmto druhom tanca začala vo veku 3 a pol roka. Na kráľovskom dvore ju s láskou volajú Lottie.

Aktuálne si svetové média uťahujú z kráľovských súrodencov v súvislosti so začiatkom školského roka. Rodičia totiž staršiemu synovi dávali pokyny, aby ukázal sestre cestu a dával na ňu v škole pozor. Podľa novinárov však práve dominantnejšia Charlotte bude tá, ktorá vytýči smer.

George a Charlotte sú temperamentné deti, radi behajú po lúkach.
George a Charlotte sú temperamentné deti, radi behajú po lúkach.
Zdroj: Profimedia
Poslať emailom
Život v autobuse.

Mladí manželia žijú v autobuse. Viete si predstaviť takéto bývanie?

Populárne články
John Travolta

Hollywoodsky smoliar: Časy keď bol Travolta parketovým levom sú dávno preč

Fiľakovo za posledné roky výrazne opeknelo.

Fiľakovo sa úspešne rozvíja, bojuje však so zúfalou infraštruktúrou

Ako rada opakuje, nikam sa neponúka, napriek tomu pracovné príležitosti stále prichádzajú.

Nezabúdajme na dotyk: Televízna svokra radí, ako prežiť tie najkrajšie Vianoce

Spevácka hviezda,ktorá zmenila svet hudby oslavuje osemdesiatku.

Tina Turner oslávila okrúhle narodeniny. Žije s manželovou obličkou

Alec Baldwin a Hilaria Baldwin na nákupoch s deťmi.

Po smutnej udalosti prvýkrát na verejnosti: Alec Baldwin s manželkou prišli o dieťa

Alkohol predlžuje únavu

Predlžuje alkohol únavu?

Zobraziť viac