Slová sa naplnili

Nad astronomickou cenou nehnuteľnosti však nekrútila nosom len široká verejnosť, ale aj skúsení realitní makléri. Jeden z nich sa pre denník Plus JEDEN DEŇ dokonca vyjadril, že bývalá diplomatka Magda Vášáryová bude mať s predajom veľkometrážneho príbytku problém. „Ulica Dostojevského rad je dosť hlučná, takže predať to nebude ľahké a pri takej metráži asi 200 m² pýtať si 4 709 eur/m² je možno len snom,“ uviedol realitný agent, ktorý nechcel byť menovaný. „Bratislavské historické centrum sa vždy bralo a bude brať ako dobrá investícia, aj keď v tomto prípade je tá cena až príliš vysoká,“ doplnil, no na druhej strane priznal, že práve historický prvok a tiež fakt, že daný priestor obývali verejne známe osoby, by mohol pri kúpe zavážiť.

„Dopyt po starých bytoch je stále, aj keď nie za každú cenu, a mať takú metráž v jednom celku v Starom Meste je veľmi vzácne (zrejme spojené dva byty), je to unikátne…“ Nech je, ako chce, predsa len nebol odborník vo svojich úvahách celkom vedľa. Prešlo približne pol roka a lukratívna nehnuteľnosť stále svieti v ponuke realitnej kancelárie, ale s jednou zmenou. Jej cenu z pôvodných 950-tisíc eur majiteľka znížila o 100-tisíc, teda na 850-tisíc eur. Či tento fakt priláka nových záujemcov, je nateraz otázne.

MAGDA VÁŠÁRYOVÁ s EŇOU VACVALOVOU odhalili v Kremnici v Uličke nosov plastiku Milana Lasicu.
Zdroj: TASR

Mimochodom, Magda Vášáryová sa posledné mesiace predajom nehnuteľnosti ani nemala čas zaoberať. Zároveň sa v médiách vyjadrila, že celú záležitosť necháva v rukách maklérov. Okrem Spolku slovenských žien Živena, ktorému predsedá, sa počas leta musela, nechcene, venovať viac sebe samej. Najskôr si totiž zlomila členok, pre ktorý skončila na invalidnom vozíku. Na nohy sa jej podarilo postaviť koncom augusta, no krátko nato ju čakal ďalší úraz, konkrétne bolestivá zlomenina pravej ruky.

Niekdajšia herečka je, našťastie, akčná žena a nikdy sa nepoddávala žiadnej nepriazni osudu. Okrem toho len pred pár dňami dala prostredníctvom svojho facebookového profilu verejnosti na známosť nasledovné: „Moji milí, ktorí ste so mnou. Oznamujem vám, že som sa konečne oslobodila od ortéz všetkého druhu – pre nohu i pre ruku. A od zajtra (24. októbra, pozn. red.) začínam, od 18. júla!, normálny život…“ zverila sa. Návrat do bežného života po smrti jej manžela môže okrem rozbehnutej práce znamenať ešte jedno, a to, že predaj vzácneho bytu sa bude snažiť postrčiť vpred…

FOTKY ICH LUKRATÍVNEJ NEHNUTEĽNOSTI NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia