Šokuje verejnosť a svojim fanúšikom i fanúšičkám naháňa strach. Speváčka Britney Spears (40) si v nedávnej minulosti vybojovala slobodu, súd ju zbavil dlhoročného opatrovníctva jej otca.

Nasledovala radostná správa, že sa stane matkou. Speváčka zverejnila na sociálnej sieti postupne svoje rozhodnutia, a to, že sa nebude s tehotenským bruchom ukazovať na verejnosti. V minulosti, keď nosila pod srdcom svojich dvoch synov, práve mediálna pozornosť jej spôsobovala depresie. Britney Spears mala v pláne dať si dlhú pauzu aj od sociálnych sietí, pričom sa aj rozlúčila s fanúšikmi a fanúšičkami.

Dnes je však všetko inak, pretože 41 miliónov instagramových sledovateľov a sledovateliek malo možnosť vidieť speváčku úplne nahú v sprche. Keďže obnažené snímky zverejnila aj v minulosti, ľudia jej v komentároch dávajú najavo, že sa o ňu boja: „Milujem ťa, Brit, ale je čas spomaliť s uverejňovaním nahých fotografií na sociálnych sieťach,“ napísal jeden zo sledovateľov. Ďalší varuje: „Mám ťa rád, ale máš oveľa vačšiu hodnotu ako tieto fotky. Veci, ktoré zverejníš na internete, tam zostanú navždy!“

Ďalší fanúšik sa zastal speváčky, ktorá sa koncom roka 2021 dokázala oslobodiť spod dlhoročného poručníctva svojho otca: „Britney bola roky nútená mlčať a bola ovládaná proti svojej vôli, aby ostatní získali peniaze a moc. Snažili sa ju zničiť, ale ona je odolná. Ak chce pózovať nahá, je to jej právo.“ V čase, keď Britney zverejnila odvážne fotografie, ešte netušila, že o pár dní sa bude vyrovnávať so stratou svojho dieťatka. Speváčka a jej snúbenec Sam Asghari (28) sa so smutnou správou podelili v sobotu na Instagrame.

ŠOKUJÚCE FOTO BRITNEY SPEARS NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia