Toto tu ešte nebolo. Sisu Lelkes Sklovskú (56) pozná celé Slovensko ako muzikálovú divu. Už onedlho ju diváci uvidia ako legendárnu speváčku Cher (76). A dôležitú úlohu v pripravovanom projekte Sisa či Cher zohráva aj speváčkin manžel Juraj Lelkes.

Sisa už dlhé obdobie pracuje na veľkolepom projekte Sisa či Cher. Pôjde o šou plnú legendárnych hitov svetovej speváčky, ktoré si zaspieva práve Sklovská. To však nebude všetko. Program bude popretkávaný skutočnými udalosťami zo Sisinho života, takže diváci sa majú na čo tešiť. Okrem skvelého výkonu samotnej Sisy vystúpia viaceri jej hereckí kolegovia.

"Je to trúfalosť stvárňovať Cher. Určite, ale ja tú ženu obdivujem vlastne celý život. Sledujem jej kariéru, jej spôsob spievania, že spieva úžasne naživo, že je krásna, udržuje sa, je stále vitálna. Má neuveriteľných 76 rokov a vyzerá ako vyzerá. Vždy ma bavilo to, že máme ešte jednu podobnú vlastnosť, že ona je veľmi extravagantná, čo sa týka obliekania a to ja mám odjakživa, že som mala rada extravagantné kostýmy, ktoré sa niekedy niekomu aj nepáčia. Módna polícia, pozdravujem," zasmiala sa Sisa.

Producentom žiarivej šou je Sklovskej manžel Juraj Lelkes, ktorý si túto úlohu nevie vynachváliť. Ako Sisa zvláda jeho kritiku? Dozviete sa vo videách nižšie.

AKO BUDE VYZERAŤ SISA V ÚLOHE CHER? JEJ KOSTÝM JE DYCHBERÚCI A NÁJDETE HO V GALÉRII

Sisa si v živote prešla rôznymi situáciami, ktoré neboli vždy príjemné. A aj tie budú zobrazené v spomínanej šou. Má sa niekto z jej neprajníkov báť? Dozviete sa vo videu nižšie.

Diskusia