Necíti sa vôbec dobre! Len pred pár dňami bol poplach v Divadle Nová scéna, keď bol mladý herec Dávid Hartl (28) pozitívny na koronavírus. V kontakte s ním bol aj legendárny herec Karol Čálik (76), u ktorého sa objavila horúčka.

Divadlo Nová scéna zobralo celú situáciu do vlastných rúk a všetky svoje hviezdy otestovalo. Medzi nimi bol aj uznávaný herec Karol Čálik. Podľa informácií týždenníka Život mal byť v kontakte s Dávidom Hartlom. Aký bol výsledok testovania? "Bolo to v poriadku, ale sme obaja s manželkou chorí. Máme teplotu..." priznal včera umelec, ktorý mal antígénový test negatívny.

Karol Čálik s manželkou
Zdroj: ROBO HOMOLA

Umelec verí, že ho koronavírus obišiel. "Manželka mala volať s našou lekárkou, že čo máme robiť. Manželka má vyššiu teplotu. Ja som mal 37,5 a manželka 37,9. A ona horúčku nemala možno 20 rokov. Ja necítim nič z prechladnutia, objavila sa iba horúčka," vysvetlil herec, ktorý  nenecháva nič na náhodu a zrejme ho v najbližšie dni čaká PCR test.

"Musíme to poriešiť. Ja som už trikrát očkovaný, manželka mala byť teraz v sobotu očkovaná tretíkrát. Preto to chceme konzultovať s našou lekárkou," uzavrel Čálik a v hlase počuť jeho povestný optimizmus. A my mu želáme spoločne s manželkou skoré uzdravenie.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia