Herec sa objavil na slávnostnom galavečere po boku svojej manželky.

Legendárny český herec Oldřich Kaiser do spoločnosti nechodí často. Teraz však urobil výnimku, keďže bol nominovaný v kategórii Najlepší herec vo vedľajšej úlohe v rámci 30. ročníka prestížneho udeľovania cien Český lev.

Herec bol na roztrhanie, keď s ním chceli všetci urobiť rozhovor. On však nejavil veľký záujem o debatu s novinármi. „Aké mám pocity? Samé otázky a my musíme odpovedať. Svoje pocity musíme potlačiť,“ povedal pred kamerou eXtra.cz. O niečo prívetivejší bol pre druhý český web Super.cz. „Som nominovaný za vedľajšiu úlohu. Mne už v partii hovoria "vedlejšák". Mne to ani nevadí, ja som už zvyknutý. To je dobré," povedal Super.cz Kaiser. „Už má troch Levov za vedľajšiu rolu. Tak už "vedlejšák"," doplnila ho jeho manželka česká pesničkárka Dáša Vokatá.

AKTUÁLNE FOTO KAISERA S MANŽELKOU NÁJDETE V GALÉRII

Keď sa páru web spýtal na prípravy na galavečer, slovo si vzala manželka. „Poradili sme si sami. Všetko si robíme sami. My to máme aj pri muzike. Sami si zapájame drôty, káble, sami sa obliekame," prezradila webu. „Tá reťaz, tá niečo znamená," ukázala na Kaiserovu reťaz na saku pri krku, no ďalšiu reťaz mal herec zavesenú aj na nohaviciach a Dáša ju tiež chcela ukázať. „Upokoj sa, Dáša, už pôjdeme," vtipne napomenul svoju manželku Kaiser, ktorý bol nepochybne jednou z najväčších hviezd galavečera.

Diskusia