Nechce ho sklamať

Posledné želanie Karla Gotta sa dostalo na povrch len nedávno. Maestro si totiž prial, aby sa s ním Kubišová rozlúčila koncertom. Vdova Ivana Gottová chystá dva koncerty, a to 15. a 16. decembra tohto roku v pražskej O2 aréne, pričom sa snaží zohnať čo najviac umelcov. Kubišová však nemôže svoju účasť sľúbiť, a to najmä pre vážne zdravotné problémy. „Veľmi ma to potešilo, ale naozaj nemôžem teraz sľúbiť niečo, čo sa má odohrať v decembri,“ objasnila speváčka pre Blesk.

Speváčka Marta Kubišová zatiaľ nemôže svoju účasť na decembrovom koncerte sľúbiť, no rada by maestrovi venovala pieseň Nepiš dál.
Speváčka Marta Kubišová zatiaľ nemôže svoju účasť na decembrovom koncerte sľúbiť, no rada by maestrovi venovala pieseň Nepiš dál.
Zdroj: Archív NMH

Ak by sa jej však podarilo zúčastniť na koncerte, Kájovi by opäť venovala pieseň Nepiš dál. Hoci stopercentne nemôže sľúbiť účasť, vyjadrila sa, že na jeseň sa určite rozhodne. „Robím to kvôli svojmu dobrému pocitu, že teraz nemôžem na koncert prikývnuť. Teraz proste nie som v takej situácii. A sklamať Káju tam hore naozaj nechcem! Môžem odpovedať na jeseň,“ objasnila situáciu Kubišová.

Českú divu trápia mnohé zdravotné problémy, hlavne osteoporóza oboch kolien a dýchacie problémy. Starosti s kolenami sa zhoršili po škaredom páde neďaleko Homolky, keď jej objavili aj cysty za oboma kolenami. Okrem toho, že speváčka má už dosť podlomené zdravie, nedávno začala mať problémy so zubami.

˃˃˃ Fotografie spevákov nájdete v galérii. ˂˂˂
Ilustračná snímka

"Tichí blázni" z celebritného rybníka: Toto sú naši najznámejší rybári

Populárne články
Ministerstvo spravodlivosti SR zavádza na súdoch nový projekt. Postavený je hlavne na dohode. Na snímke štátny tajomník MICHAL LUCIAK

Všetko pre deti: Budeme mať na slovenských súdoch obývačky?

Osemročná Barborka Vargová ovláda ryžovaciu panvicu majstrovsky.

Pravá Kollárova zlatokopka: Naše hory boli najvýdatnejšou zásobárňou zlata v Európe

Princezná Anna (69) s mamou kráľovnou Alžbetou II.

Na parádu si veru nepotrpí: Princezná ANNA prezradila, koľko času potrebuje na účes

Marcel Forgáč prekonal v období koronakrízy zápal pľúc, nebolo mu všetko jedno.

Známeho moderátora MARCELA FORGÁČA náhle zradilo zdravie: Čo ho pripútalo na nemocničné lôžko?

Šťastné mamičky z ľava speváčka Mária Čírová (31) s manželom a Barbora Krajčírová (33).

Už sú spolu: Moderátorka Barbora Krajčírová aj speváčka Mária Čírová majú svojich synov doma

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Svätená voda je nebezpečná. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia