Až donedávna vnímala Monika Bagárová (25) kolegu Paľa Haberu (57) ako porotcovského kata zo SuperStar. Svojím správaním ju však milo prekvapil.

Prešlo viac ako desať rokov odvtedy, čo krásna Monika Bagárová predstúpila na kastingovom kole prvej česko-slovenskej SuperStar pred porotu. „Si krásna, máš charizmu až za Brno a krásne spievaš!“ „Si obrovský talent a je len na tebe, ako ho rozvinieš!“ V roku 2009 si o sebe vypočula takéto chvály. V tom čase skončila na piatom mieste, napriek tomu predstihla svoje kolegyne a postupne sa vypracovala na jednu z najžiadanejších speváčok súčasnej populárnej hudby.

Niektorí porotcovskí nováčikovia si pred potvrdením účasti v speváckej šou nechávali niekoľko dní na zváženie lukratívnej ponuky. V Monikinom prípade podľa jej slov nebolo o čom uvažovať. „Od radosti som doma kričala. Veľmi som sa tejto ponuke potešila,“ priznala otvorene. Aj ju však po krátkom čase prepadla nervozita a obavy.

„Uvedomila som si, že ide o veľkú zodpovednosť, rozhodnúť o budúcnosti nádejných umelcov. Práve preto som od začiatku pristupovala k novej úlohe s veľkým rešpektom,“ doplnila. Neistotu cítila aj pred stretnutím s porotcovským „katom“ Paľom Haberom, ktorý si za pätnásť rokov účinkovania v porote SuperStar nikdy nedával servítku pred ústa. Zároveň mnohé jeho výroky v priebehu rokov zľudoveli.

˃˃˃ Fotografie sympatickej speváčky nájdete v galérii. ˂˂˂

„Priznávam, že z Paľa som mala obavu, pretože som ho rovnako ako väčšina divákov vnímala ako nekompromisného a prísneho porotcu. Veľmi som si želala, aby ma prijal najmä on.“ Neistotu čoskoro vystriedalo milé prekvapenie. Počas nakrúcania kastingových kôl sa totiž z umelcov stali dobrí „parťáci“. „Paľo mi dal najavo, že si ma váži, čo je pre mňa absolútne skvelé. Často ostávam prekvapená, ako si v mnohom rozumieme a máme rovnaké názory,“ nešetrila chválou mladučká umelkyňa, pre ktorú je možnosť byť v porote veľkou poctou.

Emócie na hojdačke

Monika sa pred pár mesiacmi podelila s fanúšikmi na sociálnych sieťach s radostnou správou. S partnerom zápasníkom Machmudom Muradovom (30) sa čoskoro stanú rodičmi. Tehotenstvo najskôr pred kolegami tajila. O jej radostnom očakávaní bola informovaná len produkcia a režisér Pepe Majeský. S krehkou brunetkou pri nakrúcaní občas „zamávali“ hormóny a pri niektorých súťažiacich sa poriadne rozohnila. Aj po rokoch však mala v živej pamäti osobné pocity, keďže ako súťažiaca bola v rovnakej situácii.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Počas Veľkej noci nesmie chýbať oblievačka a šibačka.

Symboly VEĽKEJ NOCI: Kde sa vzali a aký je ich význam?

Populárne články
Brooke Burke

Závideniahodná postava: Herečka Brooke Burke si kráti čas v karanténe cvičením

Gizka Oňová

Ona cvičí, on číta: Ako vyzerá karanténa u Gizky Oňovej?

Lady Gaga

Zábavou proti koronavírusu: Lady Gaga chystá televízny program plný hviezd

Monika Paločková so svojím tímom.

To všetko PRE TEBA! Slová lekárky Moniky dojali Slovensko, opísala deň boja s koronavírusom

Nadaný výtvarník Ivan Molnár (53) je samouk s kvalitami profesionála.

Majster replík: Profesionálny hasič má nevídaný talent, maľuje diela svetoznámych umelcov

Lieky pre ľudí pomáhajú aj zvieratám. Je to pravda?

Pomáhajú lieky pre ľudí aj zvieratám?

Zobraziť viac
Diskusia