Má telo bohyne a je si toho vedomá! Česká supermodelka Simona Krainová pár týždňov pred životným jubileom nafotila sériu svojich najerotickejších záberov.

Simona ako mama dvoch detí a žena, ktorá sa 19. februára pridá k 50-ničkám, rozhodne nevyzerá. Že vek je len číslo, dokazujú aj jej najnovšie fotky, ktoré zverejnila na sociálnej sieti. Rodáčka z českého Havířova sa pred objektív fotografa postavila úplne nahá!

"Niečo sa chystá," napísala k fotke, kde pózuje iba v rifľovej bunde a s rukou na najintímnejších partiách. Na ďalších snímkach už zhodila všetko a ukázala svoje krivky v plnej kráse. Simona svojou odvahou drvivú väčšinu fanúšičiek nadchla, našlo sa však aj pár, ktoré týmto fotkám neprišli na chuť. "Prečo to robíte?" opýtala sa jej jedna. Hoci sa od modelky odpovede nedočkala, reagovala jej iná fanúšička: "Pretože je to stále krásna a výnimočná žena. Toto bola práca, kalendár, je stále žiadaná." Veru, podľa týchto fotiek má Simona do modelingového dôchodku ešte poriadne ďaleko...

KRAINOVEJ ODHALENÉ FOTKY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia