Speváčka Katka Koščová (40) otvára pravidelne na svojom profile citlivé témy, o ktorých by sa malo hovoriť.

Katka je prirodzená a na nič sa nehrá. Rovnako sa správa aj na svojom profile na instagrame, kde sa prihovára svojim fanúšikom. Najnovšie otvorila tému podprseniek. Dostala totiž odporúčanie na obchod, kde jej s jej problémom pomôžu. "Kamaráti, tuto úplne vychádzam zo svojej komfortnej zóny, ale teda som pomerne nadšená, nuž sa podelím… Keďže pre mňa kúpa podprsenky bola vždy nutným zlom, povedala som si, že keď mám cestu do Bratislavy, skúsim ten ich vychválený bra fitting," začala Katka.

Zdroj: RTVS

Vo svojom príspevku dokonca otvorila 13. komnatu. "Ujala sa ma úžasná Grétka, šupla ma do kabínky, pomerala si ma a začal mi nosiť podprsenky od výmyslu sveta. Celý život mám veľké prsia a vždy som tým trpela, dlhé roky som sa hanbila, potom som sa prestala, ale zasa prišla bolesť chrbta, čiže mi to vždy prišlo, že prsia sú jedna veľká oštara," priznala otvorene speváčka. Isté však je, že sa naučila nové veci.

"Lenže som pred pár dňami prišla na to, že nemusí byť. Chápete, po 40ke. Zistil som napr. že nosím úplne zlý obvod - o 15 cm väčší ako potrebujem. Čiže moja podprsenka vôbec neplnila nosnú funkciu, aj preto tá bolesť chrbta. Zistila som, že si je treba prsia v košíčkoch správne uložiť, nie ich len tak halabala šupnuť a hotovo. Pekne ma poučili aj o správaní sa k tomuto kusu odevu. To sa jak o zvieratko treba starať," uzavrela Katka.

KATKA UVEREJNILA FOTKU V PODPRSENKE! ZÁBER NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia