Z jej slov doslova mrazí! Známa komička Simona Salátová (28) rozdáva pozitívnu energiu všade, kde sa objaví. Len málokto však tušil, že si v detstve prešla skutočným peklom. Jej otec bol tyran, ktorý bil nielen jej mamu, ale aj samotnú Simonu a jej mladšieho brata.

Salátová otvorila svoju trinástu komnatu v relácii RTVS Silná zostava, kde je stálou hosťkou. Práve v najnovšej časti bolo témou diskusie domáce násilie. "Zažívali sme ho niekoľko rokov. Trvalo to 8 rokov, čo sme žili s otcom, ktorý pravidelne mamu drasticky bil. A potom prišlo aj na nás, pokiaľ sme chceli zabrániť tým útokom," začala svoje rozprávanie v štúdiu komička, ktorej spomienky sú naozaj smutné. 

Silná zostava
Zdroj: Instagram/silnazostva

Simona je však presvedčená, že aj o týchto veciach treba hovoriť. Verí totiž, že pomôže iným ľuďom s podobným osudom. "Veľa vecí sa mi zjavuje v takých zábleskoch. Je to veľmi smutné, že čo som ja zažívala pred 20 rokmi, si viem predstaviť, že stále niekde zažívajú deti. A sú to tie  najhoršie chvíle, ktoré si deti môžu z detstva odniesť. Je tam iba strach, bolesť a obrovské zmätenie a toto sú emócie, ktoré má dieťa zo svojho detstva, takže je to veľmi zlé..."

Jej otec bol agresor a násilník a bitky boli na dennom poriadku. Bol za tým alkohol? "Ja si myslím, že veľakrát alkohol. Neviem ale či sa to dá hodiť iba na alkohol. Tam muselo byť niečo hlbšie, pretože mne veľakrát prišlo, že on má veci premyslené. Že on vie, čo robí. Nemôže povedať, že je to čin z toho, že si opitý a nevieš, čo robíš, keď niekoho hľadáš 20 minút so sekerou po dome a  vieš, že tí ľudia sú schovatí v nejakej miestnosti a ty chodíš okolo, búchaš tou sekerou po stenách a voláš ich menami, tak to nie je z afektu," opisuje situácie z detstva, z ktorých behá mráz po chrbte.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...

POKRAČOVANIE NA ĎALŠEJ STRANE...

Diskusia