Boris Kollár (57) sa okrem funkcie predsedu parlamentu stará o svojich dvanásť detí, ktoré na svet priviedlo desať žien. Práve jedna z nich – Barbora Richterová (33), sa nedávno verejne posťažovala, že politik ich spoločných synov vylúčil zo života.

Odôvodnila to tým, že mladšieho Aarona, ktorého priviedla na svet len v júli tohto roka, ešte vôbec nevidel. B. Kollár sa po oslovení viacerými médiami k sťažnostiam jednej z matiek svojich detí odmietol vyjadriť. Po jej slovách sa na jeho obranu postavili matky jeho ďalších detí.

Speváčka Barbora Balúchová (34) na sociálnu sieť napísala: „Je pravda, že odkedy Boris zastupuje vysokú funkciu, má menej času, ale o to viac lásky sa snaží dávať svojim deťom a najbližším. Myslím si, že je pochopiteľné, že pri svojom pracovnom vyťažení má minimum voľného času, ale to neznamená, že sa o nás nestará.“ Rovnakú rétoriku zvolila Mirka Jakubisová, ktorá má s politikom syna Markusa. „Naposledy bol za synom túto sobotu… Svojho syna má rád, zaujíma sa a stará sa rovnako ako o všetky svoje deti, bez rozdielu,“ uviedla.

Galavečer Slovenka roka 2021 v historickej budove Slovenského národného divadla. Na snímke je Boris Kollár a Barbora Richterová.
Zdroj: NORBERT SKALIČAN

Do kauzy sa zaplietli aj politikove dcéry. Ester Krištúfková (17) na Instagrame napísala, že jej otec je tu vždy pre všetky svoje deti. „A to, že pani Richterová sa takto vyjadruje o ňom, sa dá vysvetliť tak, že miera jej chamtivosti nemá hranice a je schopná čohokoľvek.“ Alexandra Horňáková (21), Kollárova prvorodená dcéra, vo vyjadreniach priostrila, keď na adresu B. Richterovej uviedla: „Prišla pred jedenástimi rokmi v teplákoch polonadrogovaná s igelitkou v ruke.“ Bez Borisovej pomoci by údajne bola na ulici. „A ona sa ešte sťažuje. Všetko, čo chce, jej otec dá, stará sa o deti a o všetky. To, že nemá toľko času, je úplne normálne, však musí živiť ‚150‘ rodín, ale aspoň to robí, nič nám nechýba.“

Alexandra bývalú partnerku svojho otca ešte nazvala hlupaňou. Ticho neostala ani politikova ďalšia dcéra Ester. Richterovej vyjadrenia označila za odporné klamstvá a zároveň zdôraznila, že jej otec sa stará o všetky svoje deti rovnako. „Môj otec je pre mňa ten najlepší, vždy tu bol, je a pre mňa bude.“

VIAC FOTO KOLLÁRA A JEHO ŽIEN NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia