Korenistá internetová debata medzi transsexuálom a mužom s Kollárovým portrétom pôsobí na prvý pohľad autenticky. Ak chcel niekto predsedu parlamentu namočiť do sexškandálu, dal si naozaj záležať. Predĺžené samohlásky a obľúbené slová, ktoré šéf parlamentu používal aj v minulosti, sa tu opakujú. Komunikatívny muž si navyše pýta od transrodovej modelky fotku pozadia a prikladá mobilné číslo, zhodné s tým, ktoré používa Boris Kollár. Pokyn znie jasne. Snímky môže modelka posielať priamo na multiplatformové aplikácie  WhatsApp či Viber.

Konverzácia, ktorú má týždenník PLUS 7 DNÍ k dispozícii, oplýva sexuálnymi návrhmi či fantáziami, čo by títo dvaja spolu najradšej robili. Podľa tvrdení Borisa Kollára ich však absolútne nič nespája. „Nikdy som sa s ňou nestretol. Mne neprekáža ani transgender, ani homosexuál, ani transsexuál. Nemám proti nikomu nič, som len proti registrovaným partnerstvám. Poznám sa s ľuďmi, ktorých som aspoň raz v živote videl, a viem, že sú reálni,“ ozrejmil, ale odpovedi na otázku, či si s trans­genderovou modelkou v minu­losti písal, sa vyhol.

Paris Nemc sa pri otázke, či sa pozná s predsedom parlamentu a posielala mu sexi fotografie, rozčertila. „Naša komunikácia? Moje fotografie odhalené? A aká konverzácia? Ja o žiadnej neviem. Pekný deň, papa,“ znela jej prvá odpoveď a položila telefón. Prešlo niekoľko minút a ozvala sa späť. „Ja som na letisku, takže som mala stres, prečo ma rušíte na letisku?“ pokračovala. „Aha, vy sa ma pýtate, či som s ním komunikovala? To čo má znamenať? To je divné. Prajem vám krásny deň,“ doplnila.

Článok pokračuje na ďalšej strane.

Koza Cave Hotel

Jaskynný hotel či mrakodrap ako čistička vzduchu... Kam by ste radšej zavítali?

Populárne články
Každoročne slávený festival sa začína v druhú sobotu pred Popolcovou stredou. Spája v sebe pozostatky pôvodných náboženských praktík s importovanými kresťanskými prvkami.

Obeta matke Zemi: Diabolský festival v Argentíne aj ako božstvo hýrenia či nemravnosti

Herečka Zuzana Skopálová.

Zmena profesie? Žiaden problém! Neuveríte, čím sa živí herečka ZUZANA SKOPÁLOVÁ

Nevystavte sa zbytočne pneumokokovej nákaze, 
dá sa pred ňou ochrániť.

Postrach seniorov: Viete, ako sa ochránite pred pneumokokmi?

Marta Kubišová

Brat speváčky MARTY KUBIŠOVEJ zomrel pred dvomi rokmi. Prečo sa s ním doteraz nerozlúčila?

Boris Valábik

Tajná svadba: BORIS VALÁBIK je v chomúte. TAKTO vyzeral jeho veľký deň

Gepard je krotký ako mačka. Je to pravda?

Gepard je krotký ako mačka. Je to pravda?

Zobraziť viac
Diskusia