Už je z nej dospelá slečna. Moderátorka Adriana Kmotríková (51) sa zúčastnila na otvorení výstavy maliarky Ľubici Skusilovej. Spoločnosť jej robila dcéra Linda (20), ktorá sa tak výnimočne ukázala po boku svojej verejne známej mamy. Pozrite, ako už vyrástla.

Ľubica, ktorá je manželkou finančníka Igora Rattaja (51), predviedla to najlepšie zo svojej dielne. „Moje plátna hýria farbami, rôznorodou tematikou i viacerými technikami. Aj rozmery sú iné než u fotiek. Letné osvieženie. Galéria je v srdci Starého mesta v Zichyho paláci. Učarovalo mi miesto aj to, že to bola výzva a experiment pre obe strany,“ povedala maliarka. Na vernisáži sa objavila aj Adriana Kmotríková, ktorá prišla s dcérou Lindou.

Adriana sa po odchode z JOJ-ky presunula do spravodajskej TA3, kde moderuje vlastnú reláciu Život s diagnózou. Spoločenské akcie navštevuje veľmi sporadicky, tobôž s dcérou, ktorej otcom je Ivan Kmotrík. Kým Adriana stavila na dlhé voľné šaty, Linda siahla po krátkych s veľkými rukávmi. K nim si obula šľapky luxusnej značky za približne 630 eur. Z „malej” Lindy ­už vyrástla krásna žena.

FOTO ADRIANY S DCÉROU LINDOU NÁJDETE V GALÉRII...

Zdroj: Plus JEDEN DEŇ

Diskusia