Za stvárnenie postavy v seriáli Yellowstone dostane 1,3 milióna dolárov (1,27 milióna eur), a to iba za jednu epizódu. Ako informuje Variety, Kevin Costner (67) sa tak aktuálne zaradil medzi najlepšie platených hercov.

V seriáli hrá neústupného rančera Johna Duttona, ktorý žije s rodinou na ranči v Montane. Seriál síce nedokázal úplne zapôsobiť na kritikov, má však vysokú sledovanosť. Podľa Variety K. Costner nie je jediná hviezda, ktorá dostáva miliónové honoráre. Z takéhoto závideniahodného platu sa teší aj herec Mahershala Ali (48), ktorý má na konte ocenenia ako Oscar, BAFTA, Zlatý glóbus. V seriáli Yellowstone účinkuje za porovnateľnú miliónovú sumu aj Harrison Ford (80) a Helen Mirren (76).

Medzi ďalšie zaujímavosti v zozname patrí Elizabeth Olsen (33), ktorá zarobila 875-tisíc dolárov za účinkovanie v epizóde Love and Death. Anne Hathaway (39) a Jared Leto (50) zbohatli za účinkovanie vo We Crashed o 750-tisíc dolárov za epizódu. David Harbour (47) a Winona Ryder (50) dostali po 450-tisíc dolárov za jednu epizódu Stranger Things.

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia