Nie je pochýb, že Adela Vinczeová (40) má telo a aj vzhľad, po ktorom túži mnoho žien. Možno práve preto si ju vo vlaku v susednom Česku pomýlili so svetovo známou topmodelkou! Mali šťastie, že Adela si vždy dokáže sama zo seba vystreliť!

Nie každá celebrita si vie urobiť srandu sám zo seba, tak ako to dokáže slovenská moderátorka Adela Vinczeová. Možno práve kvôli jej humorne naladenej povahe na seba neustále priťahuje vtipné situácie a trapasy. Nedávno ju dokonca nespoznal ani taxikár na Slovensku a pustil sa do jej ohovárania. Tentokrát sa omylu dopustila česká zamestnankyňa železníc, ktorá si ju pomýlila so svetovo známou modelkou.

„Čašníčka v jedálenskom vozni na mňa žmurkla a so zalomenými rukami niesla lístok: ”To tady dnes máme hosty!” Hovorím si, že pani asi videla pred sto rokmi Superstar s Leošom Marešom a so mnou. Alebo zachytila nejakého Českého leva. V ČR sa moja popularita prejavuje totiž veľmi deravo. V intenzite od jedna po milión v pomere milión k jednej,“ Adela na svojom Instagrame priznala radosť z toho, že ju niekto spoznal aj v susednej krajine.

„Keď som egoicky pohladená nechala pani sprepitné, hovorí mi: ”Tak to jste si mohla nechat na nadaci.” Pýtam sa jej, akú nadáciu má na mysli? Až rozčúlene ma upratala: ”Tak jste nebo nejste Tereza Maxová??!!!” Z radosti prešli na Adelu v rýchlosti pocity urazenia, no zároveň ich hneď zamenilo potešenie. Jednak sa musela zmieriť s tým, že v Českej republike fanúšikov nemá, no na druhú stranu ju potešilo, že sa podobá na svetovú topmodelku!

ČO MYSLÍTE, PODOBAJÚ SA? POSÚĎTE SAMI V NAŠEJ GALÉRII!
Diskusia