Nie je to len o tom, čo sa deje v spálni pod perinami! Pár so 47-ročným vekovým rozdielom je odhodlaný ukázať svetu, aká silná je ich láska.

Sedemdesiatštyriročná Kathi Jenkins sa s 27-ročným Devaughnom Aubreym z Texasu v USA zoznámila na zoznamke pre dospelých. Napriek tomu, že stránka nie je zoznamovacia aplikácia, obaja sa rozhodli, že by sa aj tak radi spoznali. Vzťah sa pre dvojicu zmenil na oveľa viac než len sex, keďže teraz plánujú svadbu. Je to už celý rok, čo to prvýkrát oficiálne oznámili, keďže Devaughn vedel, že 74-ročná žena bude pre neho tá pravá.

"Ani jeden z nás nehľadal vážny vzťah," potvrdil pre Daily Star Devaughn. "Narazil som na jej fotku, bola to fotka jej pŕs. Prečítal som si jej profil a poslal jej správu v nádeji, že mi odpovie." Kathi odpovedala takmer okamžite. "Požiadal som ju o číslo a ona mi ho dala. V ten večer sme sa chvíľu rozprávali." Pár bol v kontakte štyri mesiace, kým sa skutočne stretol, keďže Kathi žila dve hodiny cesty od Devaughna. Keďže sa zoznámili na stránke pre dospelých, prvé rande sa odohralo hneď v posteli. Hrdličky sa stali oficiálnym párom po tom, čo Kathi Devaughna pozvala na Deň vďakyvzdania. Mama štyroch detí nikdy vydatá nebola, má 13 vnúčat, 36 pravnúčat a jedného prapravnúčika. Devaughn nemá žiadne deti, ale kedysi, keď mal 24, bol ženatý. Rozviedol sa v roku 2021, krátko predtým, ako sa zoznámil s Kathi. A žiadny iný vzťah podľa Devaughna nebol taký ako tento. Dokonca má pocit, že Kathi je preňho dokonalá, keďže sa nikdy nepohádali.

"Mám priateľov približne v Kathinom veku, niektorí nechápu, prečo by som chcel niekoho staršieho, ale stále ma podporujú," tvrdí 27-ročný mladík. "Kvôli nášmu vekovému rozdielu sa ľudia niekedy domnievajú, že Kathi je bohatá a že chcem všetky jej peniaze, čo vôbec nie je pravda." Devaughn sa teraz teší na návrat domov za svojou krásnou dámou. Na záver dodal: "Rád sa predvádzam so svojou sexi snúbenicou. Nemôžem sa spamätať z toho, aká je krásna."

FOTO ZAĽÚBENCOV NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia