Na záver svojej trojdňovej návštevy Spojených štátov sa princ a princezná z Walesu v piatok zúčastnili na druhom ročníku udeľovania cien v MGM Music Hall. V súlade s témou podujatia šetrnou k Zemi boli hostia požiadaní, aby si na večer nekupovali nové šaty alebo obleky.

Kate (40) dodržala usmernenia o udržateľnej móde v jasne zelených šatách od Solace London, ktoré si požičala od HURR, britskej platformy na prenájom značkových šiat, informuje People. Svoj vzhľad doplnila smaragdovým a diamantovým chokerom, ktorý patril princeznej Diane. V rovnako smaragdovej farbe nechýbali diamantové náušnice od spoločnosti Asprey. William (40) siahol po obleku, ktorý nosil aj na minulých kráľovských podujatiach.

"Verím, že riešenia, ktoré ste dnes večer videli, dokazujú, že dokážeme prekonať najväčšie výzvy našej planéty. A ich podporou a rozširovaním môžeme zmeniť našu budúcnosť," povedal princ William v prejave na slávnostnom ceremoniáli. "Rozhodnutia, ktoré urobíme teraz, ovplyvnia budúce generácie," povedal. "Preto si musíme vybrať cestu nádeje, optimizmu a naliehavosti, aby sme napravili našu planétu." Princ z Walesu vytvoril udeľovanie ceny Earthshot v roku 2020 ako svoj pokus poskytnúť trochu naliehavého optimizmu pri riešení environmentálnych problémov a zmeny klímy.

ZAŽIARILA! POZRITE, AKO TO KATE V ZELENÝCH ŠATÁCH PRISTALO
Diskusia