Princ Louis opäť hlavnou hviezdou! Najmladší potomok Kate (40) a Williama (40) sa prvýkrát pripojil ku kráľovskej rodine na tradičnej vianočnej prechádzke do kostola v Sandringhame. Pozrite, čo mal oblečené!

Štvorročný šibal očaril národ počas osláv platinového jubilea kráľovnej a teraz opäť strhol všetku pozornosť na seba. Kráčajúc bok po boku spolu s bratom a sestrou, princom Georgeom (9) a princeznou Charlotte (7), na slávnostnú bohoslužbu sa nedalo nevšimnúť, že namiesto nohavíc mal len bordové šortky a dlhé ponožky, upozornil Mirror. Princ Louis si ešte sám odhrnul kabát, aby sa prítomní presvedčili, že ozaj je len takto naľahko. Mama Kate sa tomuto divadielku len rezignovane prizerala.

Zároveň to bolo prvýkrát, čo kráľ Karol III. viedol rodinu do kostola - pričom tento rok prvýkrát od septembrovej smrti svojej matky kráľovnej hostil Vianoce v Sandringhame. Krátko pred jedenástou hodinou sa kráľovská rodina vydala na cestu do kostola, pričom medzi nimi boli aj kráľovná manželka Camilla, Zara a Mike Tindallovci, Edward a Sophie Wessexovci s lady Louise Windsorovou a Jamesom, vikomtom Severnom, ako aj princezná Beatrice, jej manžel Edoardo Mapelli Mozzi a jeho syn Wolfie. Prekvapením v kostole bolo vystúpenie znepriateleného princa Andrewa, ktorého bolo vidieť po boku jeho najmladšej dcéry princeznej Eugenie a jej manžela Jacka Brooksbanka.

Prekvapením bola účasť princa Andrewa.
Zdroj: TASR/AP

Elegantná Kate siahla po zelenom kostýme, pevne držiac za ruku malého Louisa, William kráčal po boku najstaršieho syna Georgea, pričom Charlotte mala na sebe bordový kabát. Po rannom výlete do kostola svätej Márie Magdalény a privítaní fanúšikov sa očakáva, že rodina si dá na obed moriaka s rôznymi prílohami. Potom si členovia kráľovskej rodiny tradične sadnú za stôl a budú sledovať kráľov televízny príhovor, ktorý sa bude vysielať 25. decembra poobede. Tento rok to bude vôbec prvý vianočný príhovor kráľa Karola III., v ktorom by mal vzdať hold zosnulej mame.

TAKTO SA VYBRAL DO KOSTOLA! FOTO PRINCA LOUISA NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia