Otvorení zmenám! Nie je to tak dávno, čo moderátor Roman Juraško (44) zaskočil divákov Telerána novým účesom, a je tu ďalšia premena. Tentoraz prekvapila jeho životná partnerka.

Diana Hágerová (34) je už päť rokov na materskej dovolenke. Spolu s Romanom vychovávajú dcérku Izabelku (5) a synčeka Tristana, ktorý vo februári oslávil 3 roky. Ako trávi dni mimo kamier, na ktoré pred narodením detí bola zvyknutá, mapuje na sociálnej sieti. A najnovšie sa podelila o výraznú zmenu imidžu.

"Dnes prišiel opäť ten deň, keď som svoju hrivu poriadne skrátila," oznámila Diana na Instagrame s tým, že jej premena nebolo iba rozhodnutie z rozmaru. Plavovláska sa totiž pred dvomi rokmi rozhodla podporiť projekt, "kde vlasy od darcov následne spracujú a vytvoria parochňu pre onkologickú pacientku (zdarma)." Ako ďalej vysvetľuje Diana, vlasy musia mať minimálne 40 cm a ideálne by nemali byť farbené. Ak sú, tak len v svetlých odtieňoch. To 34-ročná mamina dvoch detí spĺňala, a tak sa z dlhovlásky razom zmenila na ženu s výrazne krátkym, rafinovaným účesom. Diane proste pristane všetko.

ZVYKAJTE SI, TAKTO TERAZ DIANA VYZERÁ!
Diskusia