Od pondelka žila v obrovskom strachu. Známa jojkárka Dana Čapkovičová (33) je milujúcou mamou. Mladší synček má však vážne zdravotné problémy, ktoré si vyžiadali hospitalizáciu.

Max má na svojom malom telíčku obrovské červené fľaky, ktoré ho svrbeli. Trápenie malého synčeka bolo obrovské. Moderátorka stále netušila, čo sa s ním deje. "Nevyzerá to lepšie, ale Max sa lepšie cíti. Vďaka liekom ho to až tak nesvrbí. Zatiaľ teda netušíme, čo to spôsobilo. Čakáme na výsledky všetkého. Zobrali mu toľko krvi, že som sa pýtala, či mu nebude chýbať," zverila sa na sociálnej sieti moderátorka.

Moderátorka Dana Čapkovičová je hrdou dvojnásobnou mamičkou.
Zdroj: Instagram Dana Čapkovičová

Po pár dňoch sa jeho stav o trochu zlepšil. "Pre mňa je najspoľahlivejším indikátorom, že sa konečne usmieva," neskrývala lepší pocit jojkárka. Dnes uverejnila príspevok, kde objasnila, čo jej synčeka trápi. "Ono tá žihľavka je zákerná v tom, že útočí vo vlnách. Na chvíľku zmizla, ale už sa vracia späť. Dnes ráno sa škriabal tak zbesilo, že aj mňa doškriabal do krvi," napísala Čapkovičová, ktorá verí, že choroba ustúpi a onedlho si synčeka zoberie domov.

FOTKY SYNČEKA, KTORÉ VÁM ZOVRÚ SRDCE, NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia