Po troch suchých rokoch sa sexy herečka Jennifer Aniston (52) vrátila naspäť do kruhov randenia. Jej nový miláčik je namakaný kanadský model, ktorý si však za sebou nesie ťažkú minulosť.

Napriek svojej kráse a talentu v láske šťastie nemá. Dva razy rozvedená herečka si spriaznenú dušu zatiaľ nenašla. Jej pätročné stroskotané manželstvo s Bradom Pittom (57) si neskôr nahradila s hercom Justinom Therouxom (49), no aj to ukončila po dvoch rokoch v 2017. Za posledné tri roky sa Jennifer utiahla a okolo svojho romantického života udržiavala pomerné ticho. Teraz však začína byť zrejmé, že Jenn sa znovu zaľúbila!

Jej nový miláčik je kanadský model Gabriel Aubry (44). So svojím svalnatým telom a dlhými blond vlasmi pripomína Jenninho bývalého manžela Brada. Jennifer Aniston svoj výberavý vkus na chlapov skrátka nepoprie! Či si však hviezda Priateľov vybrala správne, ostáva otázne. Jej nová láska má za sebou nepeknú minulosť a hlavne si nesie na krku niekoľko vážnych obvinení od bývalej priateľky.

Gabriel Aubry si začal vážny vzťah s herečkou Halle Berry (54) v roku 2005 a po troch rokoch spolu splodili dcérku. Ich vzťah však dlho nevydržal, kedže Halle sa s ním rozišla na základe vážnych obvinení. Podľa jej slov sa Gabriel dopustil rasistických poznámok na jej osobu, mal problémy s ovládaním vlastného hnevu a odmietal riešiť svoju depresiu. Pár sa neslávne naťahoval po súdoch, na ktorých zazneli obvinenia z opakovaného pohlavného styku Gabriela s členom rodiny, čo následne poškodilo jeho sexuálny vzťah s Halle.

POZRITE SI V NAŠEJ GALÉRII SVALNATÉHO PRIATEĽA JENNIFER ANISTON
Diskusia