Chrlila jednu urážku za druhou, teraz sa však kajá a zverejnila ospravedlnenie. Modelka AGÁTA HANYCHOVÁ (37), ktorá je aktuálne tehotná, vždy spôsobovala svojou otvorenosťou v českom šoubiznise prekvapenia.

Teraz to však prehnala. Vo svojej šou Holčičky, ktorú vysiela televízia jej priateľa Jaromíra Soukupa, nepriamo dourážala zosnulú speváčku Hanu Zagorovú († 75). Na jej adresu sa vyjadrila, že celý život žila s homosexuálom, čím narážala na operného speváka Štefana Margitu (66). Na adresu českej herečky Jitky Čvančarovej (44) zase povedala, že je obtlstlá pani, ktorá sa hrá na femme fatale.

Hana Zagorová a Štefan Margita
Zdroj: Facebook/Hana Zagorová - zagorovahana.cz

„A prečo neprišla tento rok do Varov ukázať svoje kozy a špeky? Podľa mňa vyzerá úplne príšerne.“ Krátko nato zrejme pochopila, že to prehnala a na sociálnej sieti zverejnila: „Verejne sa ospravedlňujem Jitke Čvančarovej a Štefanovi Margitovi, mrzí ma, že som sa ich svojím nevydareným humorom dotkla a prajem im peknú prvú adventnú nedeľu. Dúfam, že moje ospravedlnenie príjmu a mňa si neodnesie 5. 12. čert.“

FOTKY KONTROVERZNEJ AGÁTY SI POZRITE TU
Diskusia