Ako píše Lepšie Bývanie, známy spevák vlastní viacero nehnuteľností.

S Danielou Peštovou žije už takmer 20 rokov a spoločne vychovávajú dcéru Ellu Joy a syna Paula Henryho. Ich domov je v Prahe, kde si v lukratívnej časti kúpili dom. Jeho výmera je 325 m2 a k tomu si dvojica dopriala i pozemok - 6x väčší ako je samotný priestor nehnuteľnosti!

V štedrej vile, ktorej vnútro z času na čas Habera i Peštová ukážu na záberoch na Instagrame, majú priestrannú kuchyňu, súkromné spálne, kúpeľňu hodnú modelky a tiež hudobné štúdio. To je záležitosťou paľa Haberu, ktorý sa zo speváka stal i producentom. Všetko v modernom a efektnom štýle.

Lepšie Bývanie ďalej uvádza, že okrem bývania v českej metropole si pár s rodinou zabezpečil i vlastné bývanie i v Amerike. Na slnečnej Floride si pred rokmi kúpili dom, ktorý  ich vtedy vyšiel na 320-tisíc eur a nachádza sa v rezorte. Poskytuje tak nielen dostatok miesta vnútri, ale aj vonkajší bazén či ihriská. Nahliadnite do galérie a pozrite, ako si Paľo Habera a Daniela Peštová žijú, kde varia, učia sa s deťmi, oddychujú či cvičia.

FOTOGALÉRIA: PAĽO HABERA A DANIELA PEŠTOVÁ SI UŽÍVAJÚ PORIADNY LUXUS
Diskusia