Petra Vajdová (36) je silnejšia ako kedykoľvek predtým. Vďaka synovi Martinkovi (2) si začala svoju prácu užívať.

Vo všetkých rozhovoroch, ktoré dnes poskytuje, spomína iba syna Martinka a rodičov, meno manžela nezaznelo už dlhší čas. Ani keď ďakuje rodičom za pomoc pri starostlivosti o malého. Podľa informácií týždenníka Šarm je ich vzťah minulosťou a pár sa ide rozvádzať. Nielen preto, že českému šoférovi stále chutí alkohol. „Je to manipulátor, ktorý ju citovo vydiera cez syna a správa sa k nej škaredo,“ dozvedeli sa od jej blízkeho známeho. A hoci je už rozvod na stole, najbližší sa boja iba jedného, aby to Petra psychicky zvládla.

Či jej naštudované informácie o tom, ako zvládať manipulátorov, pomôžu aj v reálnom živote, ukáže čas a všetci v to veria hlavne kvôli synovi Martinovi. Práve on je ten vzťah, ktorý tak dlho hľadala. Nezištná láska bez manipulácií.

A herečka netají, že aj vďaka materstvu sa konečne naučila neprežívať tak postavy na javisku. „V minulosti som bola doslova fyzicky aj psychicky unavená. Teraz ma už moje postavy neničia. Baví ma to vďaka môjmu synovi. On mi dodal slobodu, ľahkosť aj v dramatických vyčerpávajúcich situáciách,“ hovorí úprimne. Jej kolegovia z SND to len potvrdzujú: „Petra nikdy nebola taká šťastná ako dnes, a hoci sa trápi kvôli vzťahu, veríme, že to vďaka malému a podpore rodičov zvládne.“

VIAC FOTIEK K ČLANKU NÁJDETE V GALÉRII

Zdroj: Šarm 

Diskusia