Táňa Pauhofová (38) povedala svoje áno hudobníkovi Jonatánovi Pastirčákovi (28).

Uhol pohľadu je mimoriadne dôležitý a platí to aj v prípade herečky Táne Pauhofovej. Hoci pre väčšinu sveta je rok 2021 mimoriadne náročný, pre krásnu ryšavku vždy bude jedným z najkrajších v živote. Navždy to totiž bude rok, keď povedala áno mužovi jej života, Jonatánovi Pastirčákovi. Ako sme sa dozvedeli priamo od jej známeho svokra, hrdličky sa pred pár týždňami tajne zobrali.

FOTOGRAFIE NOVOMANŽELOV NÁJDETE TU

Skutočne šťastní

Herečka a zvukový inžinier a skladateľ sa stretli približne pred tromi rokmi v Slovenskom národnom divadle. Pauhofová je jeho dlhoročnou členkou a Pastirčák vytvoril hudbu k vtedajšiemu predstaveniu Antigona spolu so speváčkou Katarínou Kubošiovou, známou ako Katarzia. Slovo dalo slovo a Táňa určite nemala najmenší dôvod ľutovať svoje rozhodnutie dať o desať rokov mladšiemu hudobníkovi šancu. Pri pohľade na dvojicu je totiž viac než zjavné, že sa našli. Herečka stále žiari šťastím a z Jonatánových očí pri pohľade na jeho polovičku srší úprimná láska.

Po osemročnom nevydarenom partnerstve s kolegom Tomášom Maštalírom si Táňa prešla viacerými vážnymi vzťahmi. Pravú lásku sa jej zjavne podarilo nájsť až po Jonatánovom boku.

Pokračovanie na ďalšej strane...

Diskusia