Strašné! Český moderátor, herec a spevák Leoš Mareš (45) šokoval svojich priaznivcov na sociálnej sieti priznaním, čo ho v týchto dňoch trápi.

Leošovi sa na Instagram ozvala mamička školáčky s informáciami, ktoré otecka 1,5-mesačnej dcérky Alex úplne odrovnali. "Dnes mala dcéra v škole prednášku od nejakého Marka P., tvrdil, že ste príbuzní, a hovoril deťom veľmi zvláštne veci o vás a vašom vzťahu s dcérou. Dcéra z toho bola dosť smutná, že ju to veľmi sklamalo ľudsky," píše sa v správe, ktorú moderátor zverejnil na svojom instagramovom účte. Nemenovaná mamička pridala aj zarážajúce detaily.

Podľa nej mal muž deťom rozprávať, ako je Leoš Mareš z narodenia dcérky nešťastný, že ju nechcel, ale má ju iba kvôli svojej žene Monike (41), ktorú miluje. "Hovoril im toho dosť a stále pripomínal, že je to s vaším dovolením," doplnila mamička s tým, že išlo o prednášku žiakom 7. ročníka. Muž navyše tvrdil, že je Leošov príbuzný, čo niekoľkokrát zopakoval. Zdrvenému moderátorovi sa po zverejnení správy ozvali viacerí kolegovia zo šoubiznisu.

Reakciu Leoša Mareša si prečítajte na dalšej strane...

Diskusia