Detský kráľ Miro Jaroš (43) má krásny vzťah so svojou milovanou mamou Štefániou. Dvojica si minulý rok užívala exotiku na Maldivách a spevák to mame dožičil opäť. Zrejme však netušil, aký šok príde na letisku.

Miro a jeho sympatická mama Štefánia sa vybrali na ich obľúbené Maldivy. Umelec pridal niekoľko videí z ďalekej krajiny, v ktorých prezradil, čo jeho mama vyviedla. 

"Mama, čo si taká spotená?" pýtal sa Miro mamy a ona mu odpovedala: "Zobrali mi fľašku." To už pani Štefánia vybuchla smiechom a rovnako aj jej známy syn. "Mama, ale vieš, že sa na Maldivy nemôže pašovať alkohol," karhal Miro mamu, ale jej to vôbec neprekážalo. "Nemôže, ale ja som si zobrala," zasmiala sa pani Jarošová.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/B8JdXfPH8dw/

Vyzerá to tak, že Mirova mama si ťažkú hlavu zo zákazov nerobí a všetko berie s humorom. "Nevyšlo mi to, ešteže som mala iba tri deci. Takú malú fľaštičku, nech si dajú nazdravie," perlila pani Štefánia. 

Miro potom uverejnil jej slová, ktoré vás rozosmejú. "Len si predstavte. Mala som tam náš slovenský tatranský čaj a oni si ma vytypovali, prefotili mi kufor a našli mi ho zabalený v blúzke. Hádam ho aspoň vypijú, veď to je škoda vyliať len tak. Ešteže sa mi nepozerali do tej igelitky." Je teda isté, že Jaroš sa so svojou mamou nenudí ani v exotike, pretože pani Štefánia je chodiaca pozitívna energia plná prekvapení. 

FOTKY MIRA A JEHO MILOVANEJ MAMY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia