Prišli spolu na miesto, kde sa spoznali.

Moderátorka markizáckych Športových novín Janka Hospodárová (46) si nenechala ujsť štvrté kolo tanečnej súťaže Let´s Dance.

V hľadisku sedela po boku partnera Ľuboša, s ktorým sa práve vďaka tomuto projektu zoznámili. „Ja si na Let’s Dance spomínam veľmi pekne a toto všetko oživuje moje spomienky, že to bola naozaj krásna šou, že publikum bolo prajné a potom aj niektorí ľudia zo štábu boli veľmi prajní, napr. strihač,“ povedala pred rokom pre Nový Čas Janka narážajúc na svojho súčasného partnera. „S Jankou sme sa zoznámili pri piatej sérii Let’s Dance v roku 2011. Ja som tam bol ako strihač, Janka ako tanečnica,“ doplnil vtedy Jankine slová jej partner. Najskôr sa stretávali ako kamaráti a neskôr ich priateľský vzťah prerástol do toho romantického.

Párik očividne dodržiava tradíciu a miesto, vďaka ktorému našli jeden druhého, navštevujú spoločne vždy, keď je príležitosť. „Fešák," napísala moderátorka k fotke so svojou láskou z tohtoročného ročníka Let´s Dance. Pozrite, ako im to spolu svedčí!

FOTO MODERÁTORKY S PARTNEROM NA LET´S DANCE NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia