Život Ivety Malachovskej (57) je plný prekvapení a jedno naozaj nepríjemné jej osud nadelil pred štyrmi rokmi. Jej manžel operný spevák Martin Malachovský (54) bojuje s vážnou chorobou.

I. Malachovská sa netají tým, že miluje život a všetko s ním spojené. Osud jej však uštedril tvrdú ranu, keď jej manželovi Martinovi pred štyrmi rokmi diagnostikovali vážnu chorobu. Verdikt lekárov bol drsný a bolestivý: skleróza multiplex. Ani Iveta a najmä ani Martin však neprestali veriť v lepšie zajtrajšky. Ako sa má moderátorkina životná láska momentálne?

Iveta Malachovská s manželom
Zdroj: https://www.instagram.com/p/COmowjqrsDH/

„Mal zlomený členok, tak­že to nebolo boh­viečo. Celý august sa spamätával. Pomaly, ale isto začína opäť učiť na konzervatóriu,“ hovorí Iveta a použije dobre známu vetu: „Raz sme hore, raz sme dole.“ Aj v prípade manželov však platí, že s láskou sa zdolávajú aj neuveriteľne ťažké životné prekážky ľahšie. „Vďaka tomu, že máme jeden druhého, sa nám všetko darí zvládať. Ale opakujem, tak ako dnes je smutný deň vonku, ale vnútri je krásne, aj my to tak máme, že jeden deň je veselší a druhý je taký smutnejší. To máme asi všetci,“ uzavrela I. Malachovská.

CELÝ ČLÁNOK NÁJDETE V AKTUÁLNOM VYDANÍ ŽIVOTA. ROZPRÁVALA NIELEN MALACHOVSKÁ, ALE AJ JEJ MANŽEL

VIAC FOTO NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia