Manželia Ivana a Marián Gáboríkovci sa len nedávno vrátili z exotickej dovolenky. Dvojnásobná mama svoje fanúšičky zaujala výberom plaviek, a tak sa im rozhodla o svojich outfitoch povedať viac.

Rodičia 2,5-ročnej Belly a iba 6-mesačnej Leii strávili začiatok decembra v teple. Gáborík sa riadne plesol po vrecku, keď svojim dievčatám doprial pobyt v luxusnom rezorte Reethi Rah na Maldivách. Ivanka trávila voľný čas kočíkovaním mladšej dcérky alebo so staršou na pláži. A popritom stihla vystriedať niekoľko plaviek.

Gáboríkovci sa na konci novembra vybrali na dovolenku na Maldivy. Niekto šetrí na vianočné darčeky a Majo s Ivanou a dvoma deťmi sa pokojne vybrali do neuveriteľného luxusu.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CleGwxNPmI-/

A hoci sú Gáboríkovci už doma v Trenčíne, bývalá tanečnica sa na žiadosť svojich fanúšičiek vrátila k svojím dovolenkovým outfitom. "Plavky po pôrode sú téma sama o sebe. Časy keď “menej je viac” sú nenávratne preč, takže máme nové heslo “ hlavne pohodlne”," píše Ivanka na sociálnej sieti. A hoci jej postavu po dvoch pôrodoch mnohé mamičky závidia, ona to vidí inak. Šesť mesiacov od narodenia mladšej dcérky si stále zakrýva bruško, čomu prispôsobila aj výber plaviek. A čo sa jej najviac osvedčilo?

"Plážová šatka, dá sa viazať na viacero spôsobov a hlavne sa v nej budete cítiť komfortnejšie. Plavky s vysokým spodným dielom - zakryjú bruško a predĺžia opticky nohy, zaujímavý strih alebo aplikácia, čo upúta pozornosť," vymenovala Ivanka pár svojich tipov. Fanúšičky jej rady privítali, no rovno jej aj svorne odkázali: "Vy nemusíte nič zakrývať!"

VIE, AKO NA TO! TAKTO ŠIKOVNE IVANKA ZAKRYLA, ČO CHCELA
Diskusia