Manželia Gáboríkovci sú zohratá dvojka nielen doma, ale už aj na parkete. Po jednom z tréningov dopriala Ivana svojim fanúšičkám oneskorený darček k MDŽ.

Ivana (36) a Marián (41) sú súčasťou šou Let´s Dance, a tak v týchto dňoch makajú na svojom ďalšom tanečnom vystúpení. Nežnejšia polovička už neraz na svojho muža nabonzovala, že po tréningu je to on, na koho sa musí čakať. A Marián Ivankine slová naplnil do bodky aj vo štvrtok.

Gáboríkovci si odkrútili ďalší náročný tréning, po ktorom mali namierené domov za svojimi dvomi dcérkami. Bývalá profesionálna tanečnica bola už dávno hotová a pripravená vyraziť. To sa však nedalo povedať o jej mužovi. Kým Ivana čakala, nenápadne nakrútila svojho muža iba v uteráku, ako sa veľmi ležérnym tempom balí domov. "Máme čas, v pohode, ideš sa tu aj osprchovať niekde?" rypla si do Mariána, keď zistil, že ho nakrúca na Instagram. Koľko mu to nakoniec trvalo, Ivanka neprezradila, z ďalších záberov je však jasné, že Bella a Leia sa tatka nakoniec dočkali :)

ZÁBERY GÁBORÍKA V UTERÁKU SI POZRITE V GALÉRII
Diskusia