Tanečnica Ivana Gáborík (36) je pre mnohých stelesnením dokonalosti. Počkajte, keď uvidíte, ako sa na jej postave podpísali týždne náročných tréningov a vystúpení.

Rodinka Gáboríkovcov si po vyčerpávajúcom období užíva vo svojom sídle pri Jadranskom mori. Po niekoľkotýždňovej makačke v tanečnej šou stihli pokrstiť mladšiu dcérku Leiu (1) a obom svojim princeznám zorganizovať veľkolepú narodeninovú oslavu. Krátko nato sa Marián premiestnil do chorvátskeho letoviska Zatoglav, kde si v júli 2021 kúpil obrovskú vilu s bazénom. Ivana s deťmi sa za ním vybrala tento týždeň a pár záberov už stihla uverejniť aj na sociálnej sieti.

Krásna mamička dvoch detí je na nich takmer nonstop so staršou Bellou (3), ktorá je mamke stále v pätách. "A Leia separačná úzkosť," napísala Ivana narážajúc na to, že ani od mladšej dcérky sa nemôže vzdialiť. Napriek tomu si už stihli užiť miestne more a Ivana vytiahnuť sexi bikiny. A že tvrdé tanečné tréningy sa podpísali na jej už aj tak dokonalej postave, sa teraz môžete presvedčiť aj vy. Je to proste bohyňa.

TO JE TELO! FOTO IVANY V PLAVKÁCH NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia