Kráľovná popu sa na sociálnych sieťach odtrhla z reťazí. Aj napriek svojmu vysokému veku sa odvážne ukazuje na takmer nahých fotkách. Speváčku však rozzúrilo, keď jej Instagram stiahol fotky, na ktorých ukázala až priveľa!

Zvodné pózy, vylievajúci sa dekolt, či takmer nahý zadok na posteli. Aj tak vyzerá prehľad Madonninho Instagramu, kde sa šesťdesiattri ročná speváčka nebojí ukázať takmer čokoľvek. Naposledy však toho ukázala už priveľa a správcovia Instagramu museli jej fotky vycenzúrovať. „Zverejňujem fotografie, ktoré Instagram stiahol bez varovania alebo upozornenia... Dôvodom bola malá odhalená časť mojej bradavky.

Pohoršená Madonna zverejnila stiahnuté fotografie so srdiečkom zakrývajúce jej bradavku. „Stále ma udivuje, že kultúra, v ktorej žijeme, umožňuje ukázať každý centimeter ženského tela okrem bradavky. Akoby to bola jediná časť ženskej anatómie, ktorá by mohla byť sexualizovaná. Bradavka, ktorá živí dieťa! Nedá sa aj mužská bradavka vnímať ako erotická?“

Speváčka argumentuje, že ľudia majú problémy s jej fotografiami nie kvôli jej telu a odhaleným bradavkám, ale kvôli sexizmu a mizogýnii, ktoré sa podľa nej pestujú v našej spoločnosti. „A čo ženský zadok, ktorý sa nikdy nikde necenzuruje?! Ďakujem, že som si dokázala udržať zdravý rozum počas štyroch desaťročí cenzúry... sexizmus, ageizmus a mizogýnia.“ Zatiaľ čo väčšina fanúšikov Madonnu podporila, niektorí si myslia, že speváčka to už preháňa. Aký máte na to názor vy?

V GALÉRII NÁJDETE FOTKY MADONNY BEZ FILTROV: ČO POVIETE, JE STÁLE TAKÁ PEKNÁ?
Diskusia