Paris Hilton začína rok 2023 s novým titulom - mama!

Ako potvrdil People, podnikateľka a mediálna osobnosť a jej manžel Carter Reum nedávno prostredníctvom náhradnej matky privítali svoje prvé spoločné dieťa. "Vždy bolo mojím snom byť matkou a som veľmi šťastná, že sme sa s Carterom našli," hovorí exkluzívne pre PEOPLE novopečená mamička. "Sme takí nadšení, že môžeme spolu založiť rodinu. Naše srdcia explodujú láskou k nášmu chlapčekovi."

Paris a Carter mali v novembri 2021 svadbu snov.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/Ck1ZQNvyh4u/

Paris Hilton (41) sa v utorok podelila o vzrušujúcu novinku aj na Instagrame a zverejnila detailnú fotografiu bábätka, ktoré drží za palec. "Už teraz ťa nadovšetko milujeme," napísala s modrým srdiečkom. Paris sa už predtým otvorene vyjadrila, že sa po boku svojho 41-ročného manžela chce stať rodičom. Počas decembrového rozhovoru pre PEOPLE zakladateľka vône Love Rush hovorila o pláne páru mať dieťa po tom, ako sa dvojica koncom minulého roka zobrala, a podelila sa o to, že s Reumom počas vrcholiacej pandémie COVID-19 začali proces umelého oplodnenia.

Hiltonová a Reum sa zasnúbili vo februári 2021 po viac ako roku randenia a v novembri toho istého roku si na trojdňovom svadobnom obrade povedali áno. Dlhoročný priateľ rodiny Hiltonovcov Reum - rodák z Chicaga - je autorom, podnikateľom a založil spoločnosť M13, ktorá sa zaoberá rizikovým kapitálom.

PRVÉ FOTO PARIS S JEJ SYNČEKOM NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia