Aj zahraničné celebrity milujú Vianoce. Madonna a Sandra Bullocková sú dokonca ochotné hodiť za hlavu aj hádky a rozchody.

Nenadarmo sa hovorí, že Vianoce sú najkrajšie sviatky roka. Cestu k sebe v tomto čarovnom období opätovne nachádzajú ľudia, ktorých osud rozdelil. Žiaľ, existujú aj takí, ktorí práve v týchto dňoch zápasia so smútkom zo straty blízkeho alebo sa márne snažia zahojiť zlomené srdce. Radosti a starosti neobchádzajú ani zahraničné hviezdy.

Zabudli na nezhody

Herečka Sandra Bullocková nebude na tento rok zrejme spomínať v dobrom. Po tom, čo zistila, že manžel jej bol neverný s potetovanou Michelle McGeeovou, rozhodla sa pre definitívne riešenie – rozvod. Na radosti jej nepridal ani zisk dvoch Zlatých malín za najhorší herecký výkon. Šťastena sa jej však neotočila chrbtom a v ten istý marcový víkend získala aj Oscara. Ešte v ten večer z pódia ďakovala svojmu manželovi za podporu, no zrejme už vtedy to v ich vzťahu poriadne škrípalo. Netrvalo dlho a prevalila sa Jesseho nevera, k vzťahu s ním sa následne priznali prostredníctvom médií ďalšie ženy a rozvod na seba nedal dlho čakať.

Pred Vianocami je však, zdá sa, všetko inak. Sandra sa údajne chystá Štedrý deň stráviť práve s neverníkom Jessem, jeho deťmi a s adoptovaným synom Louisom. „Na Vianoce Sandra plánuje stretnutie nevlastných detí s Louisom. Chce, aby vyrastali spolu, a pre dobro detí je ochotná zabudnúť na minulosť. Preto chce na Vianoce otvoriť dvere svojho domu i srdce Jesseho rodine,“ prezradil zahraničným médiám zdroj z jej okolia. Herečka vraj verí, že prítomnosť Jesseho rodiny bude mať dobrý vplyv na Louisov vývoj.

Veľké gesto urobil aj herec a režisér Guy Ritchie, ktorý vyhlásil, že Vianoce strávi so svojou exmanželkou Madonnou len kvôli deťom. Pár, ktorý sa rozviedol v roku 2008 po takmer ôsmich rokoch, sa pri sviatočnom stole stretne 25. decembra spolu s deťmi Roccom, Lourdes, Davidom a Mercy. Toto rozhodnutie veľmi zamrzelo Guyovu aktuálnu partnerku Jacqui Ainsleyovú, ktorá sa veľmi tešila na sviatky strávené so svojím drahým. „Naopak, Guy sa už nemôže dočkať, ako bude počas sviatkov rozmaznávať svoje deti,“ prezradil anglickým médiám zdroj z Ritchieho okolia.

696700:gallery:true:true:true

Sandra Bullock sa chystá Štedrý deň stráviť s neverníkom Jessem, jeho deťmi a s adoptovaným synom Louisom.

Bez frajerky

Po niekoľkých rozchodoch k sebe znovu našli cestu herci Jude Law a Sienna Millerová. Svorne tvrdia, že si jeden bez druhého život už nevedia predstaviť a to, čo ich spája, je osudové puto. Sienna tak dokázala svojmu milému odpustiť aj neveru s opatrovateľkou jeho detí. Tri má Law s bývalou manželkou Sadie Frostovou a jedno s americkou modelkou Samanthou Burkovou. Práve exmanželka Sadie sa však rozhodla dať počas Vianoc romantickému vzťahu stopku a bývalého chce mať doma pri deťoch.

„Na Štedrý deň budeme obedovať u Juda, on bude aj variť. Nemyslím si, že Sienna tam bude. Má predsa vlastnú rodinu,“ poznamenala Sadie na adresu rivalky v láske pre zahraničné médiá. Nepáči sa jej dokonca ani to, že Sienna sa až príliš zaujíma o jej deti. Keď nedávno zobrala 10-ročnú Iris ku kaderníčke, Frostová jej prostredníctvom sociálnej siete odkázala, že by si mala urobiť vlastné dieťa a dávať ho strihať, ako len chce. Law sa s Frostovou rozviedol v roku 2003, Vianoce však zvykli naďalej tráviť spolu s deťmi v zahraničí. Minulý rok zobral Law deti a Siennu na Barbados, no Sadie to zrejme nebolo veľmi po vôli, preto vyhlásila, že tento rok túži po pokojných Vianociach strávených doma v kruhu rodiny. A Law je stále jej súčasťou.

Vianoce na odvykačke

Duo „Brangelina“, alebo Brad Pitt a Angelina Jolie, strávi Vianoce spolu s deťmi v zahraničí. Rodinka je na cestovanie zvyknutá, nedávno sa pre natáčane presťahovali do neďalekej Budapešti. V talk show Larryho Kinga Angelina prezradila, že trávia Vianoce striedavo doma a v zahraničí, tento rok to vyšlo práve na cudzinu. Herečka si zaspomínala na Vianoce u Bradovej rodiny v Missouri, no kam sa chystajú tento rok, zatiaľ nevie: „Máme doma plno máp, takže si ich prelistujeme a uvidíme, kam sa vyberieme,“ prezradila v talk show.

Neveselé Vianoce čakajú na nepoučiteľnú hviezdičku Lindsay Lohanovú. Za posledné tri roky je už na piatej odvykacej liečbe a hreší čoraz častejšie. Koncom júla sa dostala do väzenia za šoférovanie pod vplyvom drog a z basy išla po trinástich dňoch rovno na liečenie. Smútok vystriedala radosť, keď ju v auguste predčasne prepustili, no už v septembri mala opäť pozitívny test na drogy a putovala do zariadenia na juhu Kalifornie, kde by mala stráviť aj Nový rok. Len nedávno dostala priepustku, aby mohla Deň vďakyvzdania stráviť v kruhu rodiny. Späť do liečebne sa však musela vrátiť ešte v ten istý deň. Ktovie, či sa Lindsay podarí dostať domov aj na Vianoce.

Smutné sviatky

Na predvianočné obdobie bude nerada spomínať aj herečka Scarlett Johanssonová, ktorá po dvojročnom manželstve ukončila vzťah s Ryanom Reynoldsom. Rozchod vraj avizovala samotná Scarlett a predchádzalo mu obdobie zvažovania. Obaja však svorne tvrdia, že sa nerozchádzajú v zlom a budú radi spomínať na spoločne strávený čas. Párik sa zosobášil pred dvomi rokmi v kanadskom Vancouvri. Obaja patria k mimoriadne obdivovaným celebritám. Zatiaľ čo Scarlett je držiteľkou titulu najzvodnejšie telo, Ryan bol vyhlásený za najpríťažlivejšieho muža na svete. Ešte v auguste tohto roku sa dvojica pochválila kúpou luxusného hniezdočka lásky v Hollywoode.

Poslať emailom
Diskusia ()
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Populárne články
Umelec Dan Tanenbaum zarába na netradičnom nápade.

Zo záľuby tisícový biznis: Neuveríte, z čoho umelec Dan vyrába tieto predmety!

Hereča Angelina Jolie

Štúdiá Walta Disneyho si Angelinu Jolie obľúbili. V novinke zahviezdi spolu s ďalšou kráskou!

Pohyb na čerstvom vzduchu je potrebný aj v chladnejších dňoch, nielen v lete.

Škôlkarske choroby: Deti si v kolektíve odovzdávajú infekcie, ako posilniť ich imunitu?

Obrovská tragédia sa udiala v Nitre, o život prišiel miestny školák, dvaja chlapci utrpeli zranenia.

Scenár, keď stromy zabíjajú, je vždy podobný. Kto nesie zodpovednosť za tragédiu v Nitre?

 Katherine Schwarzenegger

Bude Arnold Schwarzenegger dedkom? Jeho dcéra Katherine prezradila viac, ako chcela!

Vedeli ste

Pytagoras objavil a2 + b2 = c2.

Zobraziť viac
Diskusia