Oženil sa, no nik o tom doteraz nevedel.

Určite si pamätáte na švárneho mladíka Šimona z českého muzikálu Filipa Renča z roku 2000 Rebelové, v ktorom zahviezdili aj slovenské sestry Zuzana a Soňa Norisové, Alžbeta Stanková či Ľuboš Kostelný.

Z herca Jana Révaia (49) sa po tejto úlohe stal lámač ženských sŕdc, nejedna diváčka by ho brala za vlastného manžela... Hoci sa vedelo, že herec je už 13 rokov šťastne zadaný, až teraz vyšlo na povrch tajomstvo, a to že Jan je dávno v chomúte! Jeho vyvolenou sa stala slovenská herečka Zuzana Šulajová (44), s ktorou má herec dvoch synov - Jakuba a mladšieho Mateja.

Herca prezradila obrúčka, ktorú si všimol český web Super.cz na akcii Novy. „Zobrali sme sa, ale už pomerne dávno. Nikto to nevie,“ prezradil herec so smiechom webu. Aktuálne ho môžete vidieť aj v rodinnom seriáli Sex O’Clock, kde stvárnil homosexuálneho otca.

FOTO HERCA S MANŽELKOU NÁJDETE V GALÉRII

Jan sa však dal dokopy so Zuzanou za nie veľmi príjemných okolností. Ako píše web Extra.cz, Zuzana bola zo začiatku Janovou milenkou. Páru sa podarilo splodiť prvého syna ešte v dobe, keď bol herec ženatý s bývalou manželkou Danielou Urbánkovou. „Žiadosť o rozvod som podala ja, nedalo sa žiť s človekom, ktorý má záujmy inde. Do budúcnosti by toto nebol zmysluplný život. Dôvodom nášho rozvodu nie je lož o tom, že nemôžem mať dieťa. Dôvodom je nevera môjho muža," povedala ostro hercova bývalá manželka ešte v roku 2010. Herec sa rozvodu nebránil, napokon už čakal dieťa s inou.

Diskusia