Šoubiznis

Hviezda filmu Million Dollar Baby čaká dvojičky: FOTO z ultrazvuku ju dostalo do kolien

redakcia
redakcia
21.3. 2023 16:00
Diskusia ()
Hilary Swank
Hilary Swank
Zdroj: Getty Images

Slávnej herečke sa blíži termín pôrodu.

Dvojnásobná držiteľka Oscara Hilary Swank (48) sa po prvýkrát podelila o pohľad na jedno z dvojčiat, ktoré sa majú narodiť 16. apríla - v deň narodenín jej zosnulého otca Stephena Michaela Swanka, ktorý zomrel v roku 2021, píše Daily Mail.

Rodáčka z Nebrasky, ktorá sa môže pochváliť 1,4 milióna sledovateľmi na Instagrame, zverejnila ultrazvuk svojho "Million Dollar Baby" s popiskom: „Bábo A napína biceps pred kamerou na ultrazvuku." Herečkin príspevok na Instagrame s nadšením komentovala napríklad herečka Sharon Stone, herečka z filmu The Afterparty Vivian Wu a herec z filmu Let the Right One In Ato Essandoh.

FOTO Z ULTRAZVUKU NÁJDETE V GALÉRII

Dvojičky budú prvými deťmi Hilary a jej druhého manžela, "podnikateľa v oblasti sociálnych podnikov" Philipa Schneidera. Pár známy pod spoločným menom "Philary" sa zosobášil v roku 2018 a údajne sa zoznámil na rande naslepo v novembri 2016 - päť mesiacov po tom, čo Hilary zrušila svoje trojmesačné zasnúbenie s bývalým tenisovým profesionálom Rubenom Torresom.

Hilary získala v roku 2005 Oscara za najlepšiu herečku za úlohu odhodlanej čašníčky Maggie Fitzgeraldovej, ktorá sa stala boxerkou v kritikmi oceňovanej dráme Clinta Eastwooda Million Dollar Baby. Druhého Oscara jej priniesla hlavná úloha vo filme Chlapci neplačú.

Diskusia