Hugh Jackman a jeho manželka Deborra-Lee Furness oznámili rozchod a smerujú k rozvodu.

"Boli sme požehnaní, že sme spolu prežili takmer tri desaťročia ako manželia v nádhernom, milujúcom manželstve," uviedli 54-ročný Hugh a 67-ročná Deborra-Lee v piatok 15. septembra pre PEOPLE. "Naša cesta sa teraz posúva a rozhodli sme sa rozísť, aby sme sa mohli venovať svojmu individuálnemu rastu." "Naša rodina bola a vždy bude našou najvyššou prioritou. Túto ďalšiu kapitolu podnikáme s vďačnosťou, láskou a láskavosťou. Veľmi si vážime vaše pochopenie pri rešpektovaní nášho súkromia, keď naša rodina prechádza touto zmenou v živote nás všetkých." Bývalý manželský pár svoje vyhlásenie ukončil slovami: "Toto je jediné vyhlásenie, ktoré ktokoľvek z nás urobí."

Hugh Jackman s manželkou Deborra-Lee Furness
Zdroj: Northfoto

Jedným z posledných verejných vystúpení páru bolo napríklad júlové finále mužského turnaja vo Wimbledone. Aj preto je pre fanúšikov ich rozhodnutie rozísť sa šokom. V apríli Hugh na Instagrame oslávil 27. výročie manželstva s Deborry-Lee láskyplným vyznaním. "Tak veľmi ťa milujem," napísal vtedy herec z filmu Greatest Showman. "Spolu sme vytvorili krásnu rodinu. A život. Tvoj smiech, tvoj duch, štedrosť, humor, drzosť, odvaha a vernosť sú pre mňa neuveriteľným darom." Hugh a Deborra-Lee majú spolu dve deti: syna Oscara (23) a dcéru Avu (18). Herci sa prvýkrát stretli v roku 1995 pri na natáčaní austrálskeho televízneho seriálu Corelli. Rýchlo sa do seba zamilovali a ďalší rok vzali. V auguste 2021 sa Hugh v rozhovore pre rovnaké médium rozplýval, že jeho manželstvo bolo "jednou z najlepších vecí v jeho živote".

"Ľudia často hovoria: 'Panebože, na manželstve treba toľko pracovať'. Sú isté veci, podľa ktorých musíte žiť, ale necítite to tak," poznamenal vtedy herec zo seriálu Bad Education. "Deb je najoptimistickejší človek, akého som kedy v živote stretol. Ako keby ste si niekedy chceli zahrať hru 'kto je najšťastnejší človek v miestnosti'? Deb vyhrá."

TAKTO SI KEDYSI VEREJNE PREJAVOVALI LÁSKU... FOTO V GALÉRII
Diskusia