Hugh Jackman (54) a Deborra-Lee Furness (67) patrili k najstabilnejším hollywoodskym párom. Žili spolu 27 rokov, majú dve adoptívne deti a teraz ohlásili rozvod.

„Boli sme požehnaní, že sme spolu zdieľali takmer tri desaťročia ako manžel a manželka v nádhernom, láskyplnom manželstve. Naša cesta sa teraz posúva a rozhodli sme sa ísť od seba, aby sme mohli pokračovať v našom individuálnom raste,“ uviedli manželia v piatok v spoločnom vyhlásení pre magazín People, ktoré označili za ich jediné vyjadrenie k celej veci.

Hugha Jackmana nafotili paparazzi o deň neskôr po šokujúcom oznámení rozchodu po 27 rokoch manželstva. Hviezdu X-Menov zachytili v New Yorku, keď si vybavoval nejaké záležitosti v meste. Do očí hneď udrela chýbajúca obrúčka na hercovej ruke. „Necítim sa celkom dobre, keď o tom hovorím na ulici, ale oceňujem vaše myšlienky," prihovoril sa láskavo fotografovi. „Je to ťažké obdobie," povedal s tým, že odmietol o rozchode bližšie hovoriť.

Austrálsky pár má dve dospelé spoločné deti 23-ročného Oscara a 18-ročnú Avu. Dvojica už predtým uviedla, že od svojej svadby v roku 1996 nikdy nestrávili od seba viac ako dva týždne. V apríli si pripomenuli 27. výročie svadby a hviezda filmu Wolverine zverejnila na sociálnych sieťach poctu svojej manželke. „Milujem ťa, Deb. Dnes máme 27. výročie svadby. 27 rokov! Tak veľmi ťa milujem," rozplýval sa herec prostredníctvom Instagramu. „Spolu sme vytvorili krásnu rodinu. A život. Tvoj smiech, tvoj duch, veľkorysosť, humor, drzosť, odvaha a vernosť sú pre mňa neuveriteľným darom. Milujem ťa z celého srdca," povedal pred pár mesiacmi a dnes už je všetko inak...

FOTO ZNIČENÉHO HUGHA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia