Hrycová má jasný názor na Putina a servítku si pred ústa rozhodne nedáva. "Mňa to neprekvapilo, pretože to sledujem pozorne. Príhovor ruského prezidenta bol to najdesivejšie, čo som v živote videla. Považujem ho za šialenca. V šialenej hlave vznikajú šialené myšlienky. Vzhľadom na to, že on nemá opozíciu, tak je to zvrchovaný zemepán. Čo sa mu v tej hlave zrodí, to si vie aj urobiť," povedala Wanda. 

WA 27 Kyjev - Na snímke dopravné zápchy, keď ľudia opúšťajú ukrajinskú metropolu Kyjev vo štvrtok 24. februára 2022. Ruský prezident Vladimir Putin vo štvrtok oznámil, že rozhodol o uskutočnení špeciálnej vojenskej operácie vo východnej časti Ukrajiny. Putin takisto varoval ďalšie krajiny, že akýkoľvek pokus o zasahovanie do krokov Ruska bude viesť k následkom.
Zdroj: TASR/Emilio Morenatti

Podľa jej slov môže mať tento koflikt hrozivý dopad aj na našu krajinu. "Obávam sa, že naša bezpečnosť nie je stopercentná. Myslím si, že dnes je to Ukrajina, ale ten blázon je schopný hocičoho. Je na čase to brať vážne, zomknúť sa a jednoznačne ho zastaviť. Verím tomu, že aj Slováci, ktorí mali doteraz pocit, že Rusko je veľký brat a Putin je poloboh, si to uvedomia. Toto už nie je sranda," uzavrela Hrycová.

FOTKY Z UKRAJINY NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia