Ako v najhoršom sne! Česká influencerka a víťazka reality šou Hotel Paradise Nela Slováková (32) mala autonehodu! Jej auto narazilo do kamiónu! Blondínka prvýkrát prehovorila o svojich pocitoch.

Nela Slováková sa dostala do povedomia verejnosti ešte v roku 2012, keď vyhrala reality šou Hotel Paradise. Odvtedy išla jej popularita viac a viac hore. Dala sa na podnikanie a patrí medzi najznámejších českých influencerov. Je známa luxusným životom a často rada cestuje. Počas uplynulého víkendu si doslova odskočila do Dubaja, kde jej ani vo sne nenapadlo, aký osud ju o pár hodín po prílete stretne. Blondínka mala vážnu dopravnú nehodu. Jej luxusné auto skončilo na šrot.

"Pred hraničným priechodom Brodské narazilo v pondelok, 14. novembra, osobné auto do kamiónu. Podľa informácií TV JOJ spôsobila nehodu známa influencerka Nela Slováková," píše o tom portál JOJ 24 na Instagrame a noviny.sk. Dopravní policajti momentálne na diaľnici D2 usmerňujú premávku a dokumentujú nehodu. Tá sa stala krátko po 08.30 h na 1,5 kilometri diaľnice v smere do Česka. "Podľa doterajších informácií vodička vozidla zn. Brabus narazila do posledného v kolóne stojaceho návesu nákladného vozidla," informuje polícia na sociálnej sieti.

Zdroj: https://www.instagram.com/p/CiaY529qT4P/

Dychová skúška bola s negatívnym výsledkom. K zraneniu osôb nedošlo. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia. Nela mala doslova šťastie v nešťastí. Blondínka podľa našich informácií vyviazla z hrozivo vyzerajúcej nehody bez zranenia. „Všetci svätí. 14. 11. 2022. Obe sme v úplnom poriadku. Smerujeme na sono a röntgeny, pre istotu, pretože je to až nemožné,“ napísala na svojom profile Slováková. V aute bola so svojou fenkou.

HROZIVÉ FOTKY Z NEHODY AJ POSLEDNÝ ZÁBER Z AUTA NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia