Bývalá partnerka komičky a moderátorky Ellen DeGeneres (64) je v kritickom stave po tom, čo ju po autonehode previezli do nemocnice s "ťažkými popáleninami".

Herečka z filmu Donnie Brasco mala v piatok naraziť so svojím Mini Cooperom do domu, čo vyvolalo hororový požiar, informuje The Sun. Podľa medializovaných fotografií z jej vozidla zostal len vrak. Päťdesiattriročnú Anne Heche museli z neho dostať hasiči a okolo 11.00 h ju previezli do nemocnice. K incidentu, pri ktorom herečka bojovala o život, došlo v piatok ráno v oblasti Mar Vista v Los Angeles.

Portál TMZ získal šokujúci videozáznam, na ktorom sa zdá, že chvíľu pred ničivou zrážkou Anne uháňa po obytnej ulici vo svojom modrom BMW Mini Cooper. Údajne je počuť, ako herečka vrazila do garáže bytového komplexu, zatiaľ čo jej obyvatelia pribehli na pomoc. Anne ich však ignorovala a zaradila spiatočku, tvrdia svedkovia incidentu. Jeden z nich zachytil hviezdu oblečenú v roztrhaných džínsoch a ružovom tielku za volantom poškodeného auta. Potom prerazila živý plot a vrazila do neďalekého domu, než jej zdemolovaný Mini Cooper začal horieť.

Anne Heche (vpravo) tvorila v rokoch 1997 až 2000 pár s moderátorkou Ellen DeGeneres.
Zdroj: TASR

Požiar "bol značný a zachvátil dom", pričom sa po ulici valil dym. Podľa losangeleského hasičského zboru približne 59 hasičov bojovalo s plameňmi 65 minút. Anne z horiaceho auta vyslobodili záchranári a previezli ju do nemocnice. Orgány činné v trestnom konaní uviedli, že 53-ročná žena "utrpela pri požiari popáleniny". Annin súčasný stav podľa TMZ zabránil lekárom zistiť, či šoférovala pod vplyvom alkoholu. Žiadne ďalšie zranenia neboli hlásené a "príčina nehody sa vyšetruje".

Bývalý priateľ herečky a hollywoodska hviezda Thomas Jane pre denník Daily Mail uviedol: "Hoci s Anne už nie sme spolu, dnešná tragická správa bola pre mňa a pre všetkých, ktorí ju milujú, zdrvujúca. Moje srdce je s Anne a jej dvoma synmi. Momentálne je Anne stabilizovaná a očakáva sa, že sa z toho dostane. Moje myšlienky a modlitby sú s Anne, jedným zo skutočných talentov svojej generácie. Vďaka Bohu, že sa nikomu inému nič nestalo."

Medzi Anneine najvýznamnejšie filmové úlohy patria Šesť dní, sedem nocí, Donnie Brasco a remake filmu Psycho. V roku 1991 získala cenu Daytime Emmy za úlohu v dramatickom seriáli Another World. V roku 2020 sa zúčastnila na súťaži Dancing With the Stars.

HROZIVÉ FOTO Z MIESTA HAVÁRIE NÁJDETE V GALÉRII...
Diskusia