Môže to byť ešte horšie? Túto otázku si kládla muzikálová herečka Dáša Mamba Šarközyová (32). V poslednej dobe sa jej vôbec nedarí a atraktívna brunetka tuší, čo môže byť za tým.

Mamba má starostí vyše hlavy. Známa umelkyňa a jej partner Tony Porucha stavajú vysnívaný domček. Okrem toho však prerábajú aj svoj byt. Neustále tak komunikujú s firmami ohľadne materiálov. Najprv sa im nedarilo dokončiť kúpeľňu, no aby toho nebolo málo, prišla im posteľ, akú si neobjednali. Mamba sa o problémoch zdôverila svojim fanúšikom a má pocit, že za tým bude aj zlá energia zo strany neprajných ľudí.

"Píše mi veľa z vás, že sa mám dať očistiť, lebo toto už nie je normálne, čo sa mne deje. Ja absolútne súhlasím a ja aj viem prečo," začala svoje rozprávanie Mamba.

Zdroj: EMIL VAŠKO

"Nám také výhražné listy chodia od susedov tu z celého baráku. Všetci susedia to riešia, či tu zostávame, či tu nezostávame, či ideme do domu, či nejdeme do domu. Či to predávame, dávame do prenájmu, či sme dorobili alebo či stále dorábame," vysvetlila herečka a speváčka, ktorá však neprestáva myslieť pozitívne a neodradia ju ani polená, ktoré im osud hádže pod nohy.

"Vôbec nepochybujem o tom, že niečo na nás sedí. Len som chcela odkázať všetkým takýmto prívetivým susedom, že čím viac mi budú robiť zle a čím to bude pre nás horšie, tak tým to bude horšie aj pre nich, pretože to bude dlhšie trvať," poslala jasný odkaz neprajníkom.

FOTKY MAMBY A JEJ RODINKY NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia