Herečka Salma Hayek (56) sa nebojí ukázať svoje vrásky ani šediny.

Herečka, ktorá sa fanúšikom ukazuje vždy v top forme, urobila teraz výnimku a poskytla detailný záber svojej nenalíčenej tváre bez filtrov a úprav.

Po tom, čo ju fanúšikovia pred časom obviňovali z používania photoshopu, v utorok na Instagrame hrdo ukázala svoje šediny a vrásky na novej selfie. "Zobúdzam sa a počítam, koľko bielych vlasov a vrások dnes ráno vtrhlo na párty," napísala hviezda filmu "From Dusk Til Dawn" k snímke.

Herečke cez ofinu vykúkali pramienky šedín, zatiaľ čo ranné slnečné svetlo zvýraznilo vrásky na jej čele. Bez ostychu tiež ukázala svoje vačky pod očami. Fanúšikovia zaplavili herečku komentármi, aby ju pochválili za to, že ukázala realitu a svoju prirodzenú krásu. "Ďakujem za zdieľanie! Všetkým pomáha vidieť, že aj tí najkrajší a najslávnejší tiež starnú ❤️," napísal jeden z fanúšikov. "Si skutočná prirodzená ľudská bytosť, a to krásna! Ďakujem," napísal ďalší fanúšik. "Krásne. Len málo umelcov má odvahu ukázať svoju tvár a známky starnutia. Takmer všetci používajú filtre," reagoval ďalší.

FOTO SALMY BEZ MEJKAPU NÁJDETE V GALÉRII
Diskusia