Herečka Salma Hayek (55) privítala Nový rok v plavkách na terase s výhľadom na more a s kávičkou v ruke. Jej fotka na Instagrame priaznivcov hviezdy šokovala. Vyzerá neuveriteľne sexi!

Salma Hayek, hviezda filmu Frida a manželka miliardára Francoisa-Henriho Pinaulta privítala nový rok v tropickom raji na asebnala iba provokatívne plavky s leopardím vzorom,v ktorých vyzerala neskutočne dobre. jej Instagram vzápätí zaplavili pocvalé ohlasy od jej fanúšikov.„Nech vám tento nový rok prinesie uvedomenie si vlastnej sily. Šťastný, zdravý rok 2022 ,“ napísala k záberu. Hoci telo Salmy Hayek je stále nádherné a pružné, herečka sa priznáva, že nenávidí telocvičňu. Napriek tomu cvičí s trénerkou, aby zostala vo forme.

Jej trénerka Sara Shears pre časopis Shape povedala, že Salma rada cvičí,no intenzívnemu pohybu denne venuje len 30 minút alebo dokonca ešte menej."Cvičí však päť až sedem dní v týždni. Svoj čas na cvičenie maximálne využije kardiom, HIIT a silovým tréningom. A hoci Salma v skutočnosti necvičí,pravidelne sa hýbe. Výsledky nedosiahnete, ak budete trénovať iba dvakrát týždenne," hovorí Shear. "Mali by ste niečo robiť každý deň, v kratšom trvaní, ale s vyššou intenzitou."

Článok pokračuje na ďalšej strane...

Diskusia