Herečka a bývalá politička Magdaléna Vášaryová (73) lieta v problémoch. Ako informovala na sociálnej sieti, na výsluch si ju predvolali bratislavskí policajti.

Toto nečakala ani v najhoršom sne! V marci si Vášaryovú ako bývalú diplomatku zavolali do relácie RTVS Silná zostava, ktorú moderuje Veronika Cifrová Ostrihoňová. Spolu s ďalšími hosťami - historičkou Marínou Zavackou, Liliou Savko z Ukrajiny či Juliou, Ruskou žijúcou na Slovensku, rozoberali vojnu na Ukrajine. A jeden výrok dostal Vášaryovú do problémov.

Herečka a bývalá veľvyslankyňa ČSFR vo Viedni a Slovenska vo Varšave sa vyjadrila k téme dezinformácií. Práve tie rezonujú už od čias, kedy vypukla pandémia koronavírusu, a prežili, ba priam nabrali na intenzite, odkedy Rusko zaútočilo na nášho východného suseda. Od spomínanej relácie ubehli viac ako 3 mesiace a Vášaryovej slová opäť ožili. Na nemilé prekvapenie herečky na policajnej stanici, kde bolo na ňu podané trestné oznámenie pre podozrenie zo spáchania zločinu krivé obvinenie. "Milé priateľky a priatelia, bol z vás niekto na výsluchu kvôli Zem a vek? Aby som poprosila o rozhovor. Samozrejme, som sa zasmiala, ale chcem sa pripraviť a potrebujem poradiť," obrátila sa Vášaryová s prosbou o pomoc na sociálnej sieti a pridala fotku predvolania na výsluch.

TIETO SLOVÁ SA JEJ STALI OSUDNÝMI! VIAC SA DOZVIETE V GALÉRII...
Diskusia